Rüyada “ Yamaç ” Görmek

Yamaç
Rüyada yamaç görmek neye delalet eder. Rüyada yamaç görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada yamaç görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Yamaç Görmek

Rüyada yamaç görmek, rüyada görülen yamaç zorluklarla elde edilen mala, gerçekleşmesi zor olan imkansız işlere yorumlanır. Rüyada yamaç görmek, iş nedeniyle üzüntüye, sefalete, sıkıntıdan sıyrıla mamaya yorulur. Kimi rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu daha iyi bir hayata, zorlukla gözlediği şerefe, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı feraha, yenilgiden sonra istediği yüksek mertebeye işaret eder.

Rüyada Yamaç Çıkmak

Rüyada yamaç çıkmak, rüyada yamaç çıktığını görmek zorlukların tek tek üstesinden geleceğinize, yaşamış olduğunuz maddi ve manevi sıkıntıları geride bırakacağınıza, uzun zamandır üzerinizde çalıştığınız işte başarı sağlayacağınıza Allah katında yapmış olduğunuz ibadetler sayesinde Allah’ın hidayetine erip mümin kulları arasına gireceğinize yorumlanır. Rüyada yamaç çıkmak aynı zaman da  uğraşlarının sonunda gözlediği mevkiye, cefa çektikten sonra ulaştığı servete, hatalarının ardından hak edilen paraya, sıkıntıyla gözlediği toplu paraya, cefa çekerek umduğu toplu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği zenginliğe manasına gelir.

Rüyada Yamaç Paraşütü Görmek

Rüyada yamaç paraşütü görmek, rüyada yamaç paraşütü gören kimse dinin gerektirdiği kuralları yerine getirmeyip sadece kendini dünyevi hayata bağlayan sadece bu dünyanın varlığına inanan, maddi çıkarları uğruna kendisine yakınlık gösteren insanlara karşı kötü niyetli düşünüp hareket eden kişilere işarettir.Rüyada yamaç paraşütü görmek aynı zaman da riske girmeye korktuğunuza, elinizdekileri kaybetmemek için yeni adımlar atmaya korktuğunuza, sert bir düşüşe neden olabilecek büyük hırsları göstereceğinize, duygusal benliğinizden kaçacağınızı yorumlanır.

Rüyada Dik Yamaç Çıkmak

Rüyada dik yamaç çıkmak, rüyada dik yamaç çıktığını görmek, kişinin başına gelebilecek olan her türlü sıkıntıları zorda olsa atlatabileceğine, hane içinde yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, yaşanmış olan maddi sıkıntıların geride kalacağına, yakın zaman da büyük bir mirasa konacağınıza işaret eder. Rüyada dik yamaç çıktığını görmek aynı zaman da vefakar evlada, şana erişmeye, memuriyette mevkiye gelineceğine, getirili yatırımlar yapacağına, güvenli yaşamaya, getirili işler yapacağına, hoşsohbet yaşlı insana, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, finansal yükü olan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, sağlığa, güzel talihe yorumlanmaktadır.

Rüyada Yamaç Tırmanmak

Rüyada yamaç tırmanmak, rüyada yamaca tırmandığını görmek  zorlukların ardından hayalini kurduğu kazanca, kaybettikten sonra hasret duyduğu mutluluğa, fena huylu bir tanıdık eliyle zarar görmeye, zorlukların sonrasında umduğu az olan kazancının artacağına anlamına gelir. Başka bir değişle rüyada  yamaç tırmanmak, ümitsizlikten sonra gözlediği varlığa, kaybettikten sonra ümit ettiği ticari kazanca, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği sevince, zorlukların sonrasında umduğu itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek düşlediği az olan kazancının artacağına anlamına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.