Rüyada “ Yanardağ ” Görmek

Yanardağ
Rüyada yanardağ görmek sıkıntı, dert ve keder olarak yorumlanır. Rüyada yanardağ püskürmesi görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada yanardağ görmek; sıkıntı, dert ve keder olarak yorumlanır. Rüya sahibinin gerek iş hayatında gerekse özel hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağı çevresinde yakın gördüğü kimseler tarafından zarar göreceği, ailesiyle olan bağlarının kısa sürelide olsa kopacağına işaret eder. Bu rüya pek hayırlara tabir edilmez, rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının bozulacağı, bazı aksiliklerin üst üste geleceği, rüya sahibinin gerek makamını gerekse kazancını kaybedeceği ile tabir edilir.

Rüyada Yanardağın Patladığını Görmek

Rüyada yanardağın patladığını görmek; rüya sahibinin uzun süredir yaşamış olduğu korkularını yenmek ve eski normal hayatına dönmek için yapmış olduğu büyük mücadele veya savaşa işaret eder. Yanardağ patladığını rüyasında gören kimse savaşçı, lider vasfına sahip yenilgiyi kabullenmeyen yaptığı her mücadele başarı elde eden üstün özellikli kimselerdir. Ünlü rüya alimimiz Nablusi rüyada görülen yanardağ patlamasını zorluklara göğüs gelen her türlü kötülüklere karşı dik durabilen kişilere işarettir. Der.

Rüyada Yanardağdan Kaçmak

Rüyada yanardağdan kaçtığını görmek; rüya sahibinin aklını kullanarak çevresinde olan kötülüklere karşı dikkatli davranmasına, başına gelebilecek olaylara karşı temkinli olduğuna yaptığı her işi ince eleyip sık dokuduğuna işarettir der. Rüyada yanardağdan kaçtığını görmek aklı kalbi temiz ve fesatlıktan uzak olduğuna  saflığı ve temizliği ile her daim toplum karşısında saygınlığını koruyan hikmet sahibi kişilere yorumlanır.

Rüyada Sönmüş Yanardağ Görmek

Rüyada sönmüş yanardağ görmek; rüyayı gören kişinin iç dünyasında bazı önemli değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibinin kendi içinde yaşayıp sevgi oluşturduğu aklen kalben ve fikren benimsediği bir ömür mutluluğu hayal ettiği hayırlı kısmetine işaret eder. Rüyada sönmüş yanardağ gören kişi saf ve temiz kalpli olduğu için Allah’ın rahmeti ve hikmeti ile hayırlı haber ile müjdelenmiş olur.

Rüyada Yanardağdan Akan Lav Görmek

Rüyada yanardağdan akan lav görmek; rüyada yanardağ görmekle birebir aynı yoruma işaret eder. Kişinin iş hayatında zarar göreceği bir işi bile bile kabul ederek gelecek olan kazaların ve belaların içerisi  olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören kimse  her defasında şansının yardımı sayesinde başarılı olmayı ve kara geçmeyi başaracak demektir.

Rüyada Yanardağ Lavı Görmek

Rüyada yanardağ lavı görmek; çok hayırlı bir rüya olup kurtuluş, yenilik ve şifa anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm dertlerinden sıkıntılarından kurtulacağına refaha, esenliğe, huzura erişeceği anlamına gelir. Rüyada yanardağ lavı görmek aynı zaman da  rüya sahibinin kalben düşündüğü ve olmasını çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine yorumlanır. Diğer bir yorumda ise rüyada yanardağ lavı görmek  sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza ve sevineceğinize tabir edilir.

Rüyada Yanardağ Püskürmesi Görmek

Rüyada Yanardağ püskürmesi görmek; sıkıntı verici bir sorunla yüz yüze gelineceğine, yalancı bir kişiye, sıkıntılı yaşantıya, üzüntüden sıyrıla mamaya, ticaret alanında problemlere yorumlamaktadır. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle dediler: Bu uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, bir kişiden yardım isteyerek istediği şana, cefa çektikten sonra ümit ettiği huzura, zahmet çekerek kavuştuğu onura yorumlanmaktadır.

Rüyada Yanardağ Dumanı Görmek

Rüyada yanardağ dumanı görmek; duman toplumun her kesimini ilgilendiren ve kapsayan bir sorunun baş göstereceğine işaret eder. Rüyada yanardağda duman gören kimse üzüntüye ve kısa süreli maddi sıkıntıya düşecek bazı sebepler nedeniyle elindeki mal varlığını kaybedecek güvendiği sırtını yasladığı kişilerden zarar görecek insanlara ola güvenini kaybedecektir. Rüyada yanardağda duman görmek bazen de; sıkıntıların son bulacağının ve yakın zamanda tüm üzüntülerin izin biteceğinin göstergesidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.