Rüyada “ Yangın ” Görmek

Yangın
Rüyada yangın görmek çevrenizde sıkı dostlar edineceğiniz ve resmi kurumlarda olan bir takım işlerinizin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek; rüyada görülen yangın rüyanın sembolüne göre farklı şekillerde yorumlanır. Yangının dumanı siyah ise bu kişinin sıkıntılı günler çekip maddi anlamda zorlanacağına, yanan yangının dumanın beyaz ve açık renkte ise kişinin yaptığı tüm işlerde büyük başarılar elde edip mevki anlamında yükseleceğine işaret eder. Rüyada görülen yangının hayrı çıkan alevlerinde yorumlanır. Alevli yangın gören kimsenin kazançları artar, üzüntü ve sıkıntı çekmez, manevi hayatı yüksek, ilme ve ibadete özgün bağlı kimselerdir.

Rüyada Yangında Yanmak

Rüyada yangında yanmak; rüyada yangında yandığını görmek kişinin mal kaybına uğrayacağına, kazancının azalıp iş hayatında düşüşe geçeceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde umduğu başarıyı elde edemeyip hüsrana uğrayacağına işaret eder. Bazen de bu rüya günah işlemek anlamındadır. Rüyasında yanan kimse kendisinden kaynaklanan büyük hatalar sonucunda sıkıntı yaşar.

Rüyada Evinin Yanması Görmek

Rüyada evinin yanması görmek; şerre yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin hayatının her yönden alt üst olacağına yaptığı tüm işlerde başarısız olup toplum tarafından da yaramaz beceriksiz olarak anılacağına, bu aksiliklerin kişinin iş hayatının yanı sıra aile hayatında da olumsuz yönde etkileyeceğine, birden fazla sorunlarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır.

Rüyada Yangın Çıkarmak

Rüyada yangın çıkarmak; rüyasında yangın çıkardığını gören kimse yaptığı yanlış davranışlar yüzünden çevresinde ki insanlara zarar verir onların mutsuz olmasına sebep verirler. Bu rüyayı gören kimseler doğru yoldan uzaklaşarak büyük günahlar işlemesine veya kendisini mahvedecek bazı davranışlarda ve yanlış hareketlerde bulunmasına işaret eder.

Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangın söndürmek; hayır, şifa, bereket ve iyilik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin aksi giden hayatının son bulup kurtuluşa ereceğine, maddi yönden rahata erip mesleğinde ilerleyeceğine, büyük başarılı yatırımlar yapıp mevki ve makam yönünden yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada İnsanların Yangın Etrafında Toplandığını Görmek

Rüyada insanların yangın etrafında toplandığını görmek; rüya sahibinin iş hayatının çok başarılı gidip hanesinin bolluk ve bereket içinde akıp gideceğine, hiç bir zaman maddi sıkıntılar çekmeyip istediği tüm dileklerine kavuşacağına işaret ederken bu rüyayı gören kimseler toplum her anlamda rahat edeceği bir dönem geçirir ve o dönem ürünlerin ucuz olduğu herkesin rahatça geçimlerini sağladıkları ferah bir dönem olur.

Rüyada Elbisenin Yandığını Görmek

Rüyada elbisenin yandığını görmek; rüyayı gören kimsenin küçük sorunlar yüzünden yakın olduğu kimselerle aralarının açılacağına kısa süreli kırgınlık ve küslük yaşayacaklarına işaret eder. Bu rüya tartışmaları, kavgaları ve ayrılıkları dile getirir.

Rüyada Vücudunun Yandığını Görmek

Rüyada vücudunun yandığını görmek; rüyada vücudunun yandığını gören kimse yanlış kötü karakterli insanlar la bir araya gelerek haram mala bulaşır. Bu rüya genellikle elde edilecek haram kazançlara, kendisine faydası olmayacak ilim peşinde koşmaya işaret eder.

Rüyada Yangında Duman Görmek

Rüyada yangında duman görmek; rüyada görülen duman toplumun her kesiminde kişiyi olumlu ya da olumsuz yönde ilgilendiren kişinin iş hayatında yükselişine ya da zarar görmesine sebep veren nedenlere bağlı olarak yorumlanır. Rüyada görülen kara duman kedere. üzüntüye, işaret ederken beyaz duman ise feraha ermeye maddi sorunlardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada bazen de duman hayırlı haberlere işaret eder. Duman sıkıntıların son bulacağının ve yakın zamanda tüm üzüntülerin izin biteceğinin göstergesidir.

Rüyada Duman Olmayan Yangın Görmek

Rüyada duman olmayan yangın görmek; iş hayatınızda sıkıntılı günlerinizin son bulup refaha erip işlerinizin açılacağına, ummadığınız bir yerden maddi destek göreceğinize, tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı işaret eder. Dumanı olmayan yangın bazen de üzüldüğünüz bazı olayların son bulup rahata ereceğinizi yorumlanır.

Rüyada Orman Yangını Görmek 

Rüyada orman yangını görmek; iyi değildir geçim sıkıntısına ve yokluk çekmeye işaret eder. Rüyasında bir ormanın yandığını gören kişi parasız ve zor günler geçirecektir.Rüyada görülen orman yangını kötü niyetli bir kişi eliyle zarar görmeye, zora düşmeye, üzüntü verecek problemle yüz yüze gelineceğine, iş kaynaklı huzursuzluğa, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada Devlet Kapısında Yangın Görmek

Rüyada devlet kapısında yangın görmek; bu rüyayı gören kişi devlet işine girer veya devlet adamlarından bir tanesinin yardımını görür. Bazen de bu rüya milleti yöneten kimseler arasında işini layıkıyla yapmayan ve insanlara zarar veren bilgisiz ve cahil kimseler olduğunun; bu kimseler yüzünden halkın zulüm gördüğünün habercisi olarak yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. sezgin yiğit dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı kandiller hocam rüyamda evimin yandığını gordum ailem içinde kalıyordu bende çığlık atarak ağlıyor dum ruyamı açıklarmısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Sezgin bey hayırlı kandiller rüyada evinizin yandığını görmeniz; şerre yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin hayatının her yönden alt üst olacağına yaptığı tüm işlerde başarısız olup toplum tarafından da yaramaz beceriksiz olarak anılacağına, bu aksiliklerin kişinin iş hayatının yanı sıra aile hayatında da olumsuz yönde etkileyeceğine, birden fazla sorunlarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır.