Rüyada “ Yanmak ” Görmek

Yanmak
Rüyada yandığını görmek rüya sahibinin temiz kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğuna delalettir.

Rüyada Yandığını Görmek; Rüyada yandığını görmek  rüya sahibinin temiz kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğuna delalettir. Allah yolunda ilerleyen ve ahirete uygun bir yaşam şekline sahip olunduğuna işaret eden rüya, kişinin mutlu huzurlu geçecek bir ömre sahip olacağına tüm yaşamı boyunca dertsiz sıkıntısız bir ömür geçireceğine iş hayatında ve sosyal hayatında kişiliğiyle hep sevilen kişi olacağına makam ve mevki yönünden de yüksek mertebelere ereceğine işaret edilir.Rüyada yanmak kişinin bu dünyadaki günahlarını arındırması olarak ta bilinir. Kişi geçmişte yapmış olduğu günahları bu dünyanın ateşinde yanarak cezasını öder ve Allah katına günahsız olarak çıkar. Yanma ailevi hayatta mutluluğa huzura berekete bolluğa bir ömür güzel yaşamaya, İş hayatında ise mevki kıdem olarak her daim yükselmeye tabir edilir.

Rüyada Birinin Yandığını Görmek; Rüyada birinin yandığını görmek  kişinin başına sıkıntı açacak türlü belalar geleceğine, kazalara, hastalıklara ve ölüme işaret eder. Pek çok açıdan uğursuzluk yaşanacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine yorulur. Rüyada yandığı görülen kişi tanıdık ise, o kişinin başına gelecek kötü olayları niteler.Eğer kişi tanıdık sa eğer o kişi rüyaya gören kişiden yardım diliyor olarak ta bilinir birinin yandığını görmek kişide huzursuzluğa sıkıntıya dertlere işaret olarak gösterilir.

Rüyada Ateşte Yandığını Görmek;Rüyada ateşte yandığını görmek bu rüya bir den çok sonuçlarla açıklanmaktadır rüyada ateşte yandığını görmek kişinin bolluk bereket iç,inde yaşayacağını iş hayatında ve özel hayatında mutlu huzurlu bir dönem yaşayacağını mevki ve kıdem olarak ta yükseleceğini işarettir. Aynı zamanda bunların tersi olarak ta bilinir kişi bu dünyada yanarak bir nevi günahlarından arınmış olur yandığını görmek kişide ailevi sıkıntılara kopukluklara iş hayatında başarısızlıklara ve birden çok olumsuz olaylarla da açıklanır.Ateşte yanmak aynı zamanda birincil derecede bir yakını kaybetmek ve bu nedenle çok büyük acı çekmek anlamına da gelir.

Rüyada Sıcak Su İle Yandığını Görmek; Rüyada sıcak su ile yandığını görmek Hayata olan bağlılığın azalmasına ve aile ile ilgili ciddi sorunlar yaşandığına delalet eder. Rüyasında sıcak su ile haşlandığını gören kişi çok yakınında olan kişileri kaybeder ve derin bir yalnızlığa düşer.Kişi kendisini çevredeki insanlardan uzak tutar herkese karşı temkinli soğuk yaklaşır. bu tarz rüya sahipleri kendilerine çok yakın olan birini kaybettikleri için bunun vermiş olduğu acıda dolayı insanlara karşı kırıcı olurlar ve yalnızlığı tercih ederler.kendilerini yalnız bir kuytu köşede çıkmaz bir kuyuda gibi hissederler kendilerini hayata bağlayan en güzel varlığın gitmesini bir türlü kabul edemezler.

Rüyada Ateş görmek; Rüyada ateş görmek Zenginlik, mutluluk, başarı ve zafer anlamına gelirken aynı zamanda da olumsuzluklarla karşılaşmaya ve üst üste musibet yaşamaya yorulur. Ateş bereket ve iyilik anlamına gelir. Fakat bir yandan da rüyada ateş görmek üzücü olaylar yaşamaya ve sıkıntıya düşmeye yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.