Rüyada “ Yara ” Görmek

Yara
Rüyada yara görmek Rızkın kesilmesi , kısmetlerin kapanması ve işlerin aksilikler nedeni ile yürümemesi, olarak ifade edilir.

Rüyada Yara Görmek; Rüyada yara görmek Rızkın kesilmesi , kısmetlerin kapanması ve işlerin aksilikler nedeni ile yürümemesi, olarak ifade edilir. Yara görmek kişinin iş hayatında ve özel hayatında birden çok olumsuzluklarla karşılaşacağına işarettir.Yara görmek kişide maddi ve manevi zarara uğranacağı gibi yakın çevresindekilerden de zarar geleceğine işarettir.

Rüyada Vücutta Yara Görmek; Rüyada vücutta yara görmek farklı şekillerde yorumlanacağı gibi  hayra yorulmaz ve yaşlı kimseler için ecelin yaklaşması şeklinde de yorumlanır yaranın üzerinde kan varsa kişi gözyaşı döker ve acısı nedeni ile tüm hayatı kötü bir hale gelir. Kabuk bağlayan bir yara görmek ise, çekilen çilelerin ve dertlerin yavaş yavaş sona ereceğine, huzurlu ve güzel günlerin çok uzakta olmadığına delalettir.

Rüyada Karında Yara Görmek; Rüyada karında yara görmek  genelde maddi sıkıntılara işarettir.Kişinin girmiş olduğu işlerinde başarılı olamayıp yaşadığı sıkıntıları delalet eder. Genelde ticaretle uğraşan kimselerin görmüş olduğu rüyalar olarak tasvir edilir.

Rüyada Yaralı Bir Kimse Görmek; Rüyada yaralı bir kimse görmek  rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok üzen ve yıpratan olaylar ile karşı karşıya kaldığına, bu yüzden yaptığı işten ve neredeyse hayattan zevk almayı bıraktığına, çok zor ve kötü durumlara düşeceğine delalet eder.Rüya sahibi sabrı ve sükuneti ile içinde bulunduğu maddi ve manevi sıkıntılarında kurtulup feraha erecektir.

Rüyada Birden Çok Yaralı Görmek;Rüyada birden çok yaralı görmek rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu bir den çok sıkıntıları gösterir.Kişi iş hayatında birden çok üzücü olaylar ile karşılaşmış çare yolu aramaktadır. Bu rüya genelde ticari işler yapan ya da şirket sahiplerinin krize girmeleri ile yaşadığı olumsuzluklara örnek olarak gösterilir.

Rüyada Yaralı Asker Görmek; Rüyada yaralı asker görmek rüya sahibinin iş ve özel hayatında büyük sıkıntılar göstereceğine delalettir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.