Rüyada “ Yaralı Domuz ” Görmek

Yaralı Domuz
Hilal Doğan Rüya yorumu: Rüyada domuz görmek, rüyada yaralı domuz görmek, rüyada ölü domuz görmek, rüyada domuz eti yemek, rüyada domuz sürüsü görmek nedir.

Rüyada Yaralı Domuz Görmek; Rüyada yaralı domuz görmek düşmanla yorumlanır. Kişinin rüyasında yaralı domuz gömesi; o kişinin kuvvet ve mal sahibi olacağına ve faydasız bir erkek olacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Domuz Görmek; Rüyada ölü domuz görmek  malın bereketli olmasına, eli açık bir insana, kendisini sevenlerle yaşamaya, devlette mevkiye ulaşacağına, zengin bir memura, sıcakkanlı adama işarettir.

Rüyada Domuz Eti Görmek; Rüyada domuz eti görmek hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına. maddi ve manevi anlamda huzursuzluğa sıkıntıya ereceğine işarettir.

Rüyada Domuz Görmek; Rüyada domuz görmek çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir. Uğursuzluk anlamına gelir.  Düşmanla tabir edilir. Rüyada domuz görmek islami rüya yorumu için tıklayınız…

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek; Rüyada domuz sürüsü görmek merhametli akrabaya, karlı atılım yapacağına, mutluluğa ermeye, memuriyette mevkiye ulaşılacağına, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, sorunlardan arınmış yaşayacağına işarettir.

Rüyada Domuz Öldürmek; Rüyada domuz öldürdüğünü görmek arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, isteklerin hayata geçeceğine, işte mertebeye yükseleceğine, iyi geleceğe, feraha kavuşmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada Domuz Eti Yemek; Rüyada domuz eti yediğini görmek domuz eti haram mala delalettir. Etini yemek; kötü bir isim yapmaktır. Günah işlemektir. Birçok domuzu saklayan haram kazanır.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek; Rüyada domuz yavrusu görmek rüyasında domuz yavrusu gören  kişinin işleri hayırlı olmaz ve kazancı da helal değildir. Görülen domuz yavrusunu daha sonra öldüğünü  gören kişi manevi açıdan bir değişim yaşar ve günahlarından tövbe edip Allah yolunda ilerler.

Rüyada Domuz Kovalamak; Rüyada domuz kovaladığını görmek rüyasında domuz kovalayan kişinin kısmetleri de elinden kaçar ve Allah yolundan uzak işlerle meşgul olur. Aynı zamanda haram mala, kazanılan paranın bereketsizliğine yorumlanır

Rüyada Domuza Binmek; Rüyada domuza bindiğini görmek rüyanızda bir domuza binip onu at gibi kullandığınızı görmeniz; düşmanlarınıza galip geleceğinize ve dünyada üstün bir mevkiye yükseleceğinize delalet eder. Bir başka yoruma göre rüyasında domuza bindiğini gören kimse; o kimsenin haramdan mal kazanacağına delaletle tabir olunur.

Rüyada Domuz Sütü İçmek; Rüyada domuz sütü içtiğini görmek akıl noksanlığına ve ahmaklığa bazen de haram mala veya musibete tabir edilir.  Rüyada domuz sütü içmek hayırlı bir rüya değildir. Aile yaşamında, evlilikte mutsuzluk işaretidir.

Rüyada Dişi Domuz Görmek; Rüyada dişi domuz görmek sorunlardan uzak kalacağına, sağlığını kazanmaya, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, ikili ilişkilerde mutluluğa işarettir. Başka bir değişle rüyada dişi domuz görmek  ticaret sebebiyle sıkıntıya, sıkıntıya yaşama, sağlığın yitirileceği ne, fesat bir kişiye delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.