Rüyada “ Yaralı Kedi ” Görmek

Yaralı Kedi
Rüyada yaralı kedi görmek, kavgalı olduğunuz biri ile girilecek ağız dalaşı ve tartışmaya işaret eder. Gören kişinin bu tartışmalı olduğu kişiyi fazlası ile kızdıracağına, söz ve davranışları ile üzerine gideceğini bildirir.
Etiketler:

Rüyada yaralı kedi görmek, kavgalı olduğunuz biri ile girilecek ağız dalaşı ve tartışmaya işaret eder. Gören kişinin bu tartışmalı olduğu kişiyi fazlası ile kızdıracağına, söz ve davranışları ile üzerine gideceğini bildirir. Hane içinde yaşanacak kavgaya, ikili ilişkilerin zarar göreceğini bildirir. Düş sahibinin eşi ile yaptığı tartışmalarda ağır sözler söyleyeceğine, karşısındaki kişiyi kıracağını gösterir. Bazen de geçmişte kalan sırların ortaya döküleceğine, gereksiz tartışmaların can sıkacağını bildirir. Düşman kazanmak olarak da rivayet edilen bu rüya, kişiye sinirlerine hakim olması gerektiğine yorulur. Böyle davranıldığı sürece sizi alt etmek ve düşmanca tavırlar göstermek için fırsat gezen kişilere kolaylık sağlamak olarak da yorumlanır. Acele etmemeniz gereken durumlara, öfkenize yenik düşerek daha sonra pişman olacağınız işlerden uzak durmanız gerektiği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada yaralı kedi görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yaralı Kedi Görmek Nedir

Rüyada yaralı kedi görmek, geçmişte zarar verdiğiniz, size karşı fırsat kollayan birine işaret eder. Temkinli davranılması gerektiğine, atılan adımlarda dikkat edilmesi olarak yorumlanır. İstenmeyen sorunlara, iş yada hane yaşamına dair çıkacak sıkıntıları bildirir. Eşler arası diyalog kopukluğuna, hoş olmayan sözler sarf etmeye, gönül kırmaya delalet eder.

Rüyada Yaralı Kedi Görüp Tedavi Etmek

Rüyada yaralı kedi görüp tedavi etmek, hayır işlemeye, iyilik yapmaya işaret eder. Fakat görülen bu rüya düş sahibinin yaptığı hayır ve iyiliklerin suistimal edileceğini gösterir. Üzülmeye, pişman olmaya, zarar görmeye delalet eder.

Rüyada Yaralı Kedi Öldürmek

Rüyada yaralı kedi öldürmek, hataya, günaha girmeye, başınızın sıkıntı ve belaya gireceğini bildirir. Gördüğünüz bu rüya, bilerek bir kötülüğe göz yummaya, bilerek günah işlemeye rivayet edilmiştir. İslami anlamına göre, rüya sahibinin yaptıklarından bir an önce tövbe edip, hatalarını telafi yoluna gitmesi gerektiğini gösterir.

Rüyada Yaralı Kedi Görmek İslami Anlamı

Rüyada yaralı kedi görmek islami anlamı olarak, kişinin düşmanlarına karşı uyanık olması gerektiğine, tedbiri elde bırakmamak olarak da yorumlanır. Rüyada yaralı kediyi tedavi eden kişi, insanlardan zarar görse de, Allah katında doğru davranışlar sergiler, rahmete nail olur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.