Rüyada “ Yaralı Kuş ” Görmek

Yaralı Kuş
Rüyada yaralı kuş görmek, çok sıkıntılı bir dönemden geçtiğinize beklediğiniz bir haberin olduğu ama biraz geç sonuç olacaktır.
Etiketler:

Rüyada yaralı kuş görmek, çok sıkıntılı bir dönemden geçtiğinize beklediğiniz bir haberin olduğu ama biraz geç sonuç olacaktır. Rüya sahibinin devlet yerinde bir işi olduğuna ifade eder. Bu işin hayır ile sonuçlanacağı manasına gelir. Özel hayatınızda bazı sıkıntıların olduğuna ve kalp kırıklıklarının olduğu yönündedir. Planlı bir iş yapmamanız gerektiğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişiye plan yapmak ve kesin konuşmanın sıkıntı olduğu görülür. İsteklerinizin gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada yaralı kuşa yardım etmek, gerçek hayatta da yardım muhtaç birine yardım etmektir. Büyük sevap almak anlamına gelir. Rüyada yaralı kuş sevmek, hane içinde mutluluk kazanmaktır. Rüyada yaralı kuş görmek ihya, birisine karşı kalp kırıklığı yaptığına bundan dolayı yüreğinin hep kırık olduğuna işaret eder. Rüyada yaralı kuş görmek diyanet, etraflı düşünmediği bir şey yüzünden zarar görmek manasındadır. Kişinin genel olarak çok yufka yürekli ve yardım sever olduğuna bundan dolayı büyük sevaplar aldığına delalettir.

Rüyada Yaralı Kuşa Su Vermek

Rüyada yaralı kuşa su vermek, mutluluk olarak tabir edilen rüyalardan biridir. Hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine kısa süreli sorunların kişiye mutluluk getireceğine yorumlanır. Hayalindeki işi yapacağına ve isteklerine ulaşacağına delalettir. Aynı zamanda gören kişinin bolluk ve bereket içinde yaşamasına işaret edilir. Bazı yorumculara göre ise, mal, mülk ve güç sahibi olmak ortam sözü geçen biri olmak demektir. Çok özel duygulara rivayet eder. Ayrıca bu rüya zamanı iyi kullanmak konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada yaralı kuşa su verdiğini görmek, hayatı boyunca maddi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine alamet ediliyor.

Rüyada Yaralı Güvercin Görmek

Rüyada yaralı güvercin görmek, kişinin sakladığı bir sır olduğuna işaret eder. Daha önceden yaşadığı sıkıntının gün yüzüne çıkması bundan dolayı üzüntü ve rahatsız olacağının haberini verir.

Rüyada Hasta Kuş Görmek

Rüyada hasta kuş görmek, kendinizi çaresiz hissetmek psikolojik olarak destek beklediğinize yorumlanır. Bazen ise üst üste kişinin sağlık sorunları yaşaması ve rüyasına yansımasıdır.

Rüyada Kanadı Yaralı Kuş Görmek

Rüyada kanadı yaralı kuş görmek, huzursuzluk keder anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntıları olduğuna ve bunların üstesine çıkmak basit hatta kendi elinde olduğunun mesajını verir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.