Rüyada “ Yasak Elma ” Görmek

Yasak Elma
Rüyada yasak elma görmek, yaşayacağı bir rahatsızlık olacağı ve bunun daha çok duygusal yönde olacağı yönündedir.
Etiketler:

Rüyada yasak elma görmek, yaşayacağı bir rahatsızlık olacağı ve bunun daha çok duygusal yönde olacağı yönündedir. Ama kişinin amaçlarına ulaşacağını ve sıkıntıların kısa zaman içinde geçeceğine yorumlanır. Çektiğin sıkıntıların sonucunun çok hayırlı olacağına yaşanan sorunların biteceğine her adımda ses getiren işlerin yapılacağına yorumlanır. Etrafındaki insanlardan yardım alacağı ve daha çok fikir yardımı ile ilgili durumların olacağını yönündedir. Bu rüyayı gören kişinin, eline sayısız fırsatların geçeceğine şansın kısmetin sonuna kadar açılacağına alamet eder. İmkanlarını çok güzel değerlendireceği yönünde yorumlanır. Mesleki anlamda yer değiştirmek manasına gelir. Yani yer değiştirmek olarak terfi almak olabilir yeni ortaklıklar olabilir. Kudret hidayet sahibi olmaya rivayettir. Çok güzel ve hayırlı işlerin sizlerle olacağını ifade edilir. Hasta biri bu rüyayı görüyorsa şifa bulacağı anlamındadır. Bazen ise bir sebeple kendini çok kötü hissedeceği yönündedir. Yasak elma yasak olan şeyleri de alamet eder ve bu konuda uyarıcı rüyadır.

Rüyada Yasak Elma Yemek

Rüyada yasak elma yemek, o gören kişininhanesinde bazı sıkıntılar olduğunu belirtir. Bu hem erkek için hem kadın için olabilir. Çok sevdiğiniz değer verdiğiniz bir insandan istediğiniz sevgiyi ilgiyi görememek olarak da tabir edilir. Yalnız bu rüya uyarıcı amaçladır, size değer veren bir seni üzececeğiniz anlamındadır ve bu konuda dikkat etmeniz gerektiğini vurgular. Eğer dikkat etmediğiniz taktirde sizi büyük pişmanlıklar beklediğine yorumlanır. Yasak elma yemek, bilinen anlamıyla yasak olan üçüncü kişiyi ifade eder, bundan kaçınmak yerinde de uyarıcı amaçlıdır.

Rüyada Yasak Elma Yediğini Görmek

Rüyada yasak elma yedigini görmek, rüya sahibinin gördüğü bu rüyası öncelikle bilinçaltıdır. Sürekli bir şeylerden şüphe ettiği yönündedir ve ayrıca üçüncü kişilere alamettir. Ayrıcada yasak işlere bulaşmak anlamında tabir edilir.

Rüyada Eski Yasak Aşkını Görmek

Rüyada eski yasak aşkını görmek, görülen bu rüyanın iki anlamı vardır. Öncelikle sevdiğini unutamayan birine delalet eder. Diğer bir anlamı ise sevdiğine kavuşmak ve çok mutlu bir evlilik yapmak anlamında yorum yapılır.

Rüyada Yasak Elmaya Dokunmak

Rüyada yasak elmaya dokunmak, yasak bir şeye heves etmek ve kafasında çelişki içerisinde olduğuna ifade edilir. Ne yapmak istediğini bilememek ve bundan dolayı sürekli karmaşık düşünceler içerisinde olan birine delalettir.

Rüyada Yasak Elma Isırmak

Rüyada yasak elma ısırmak, Kötü bir haber almak gözyaşı dökmek ve arkadaşa yol göstermeye alamettir. Mantıksız olan bir işin peşinde koşmak demektir. İyilikte bulunacakken o yolda sapmak olarak tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.