Rüyada “ Yasak Meyve ” Görmek

Yasak Meyve
Rüyada yasak meyve görmek, girdiği her işte başarılı olduğuna yüksek olduğuna ve şansının oldukça açık olduğuna yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada yasak meyve görmek, girdiği her işte başarılı olduğuna yüksek olduğuna ve şansının oldukça açık olduğuna yorumlanır. Sahip olduğu bilgi ve yetenekleri sizi her girdiğiniz işte üst seviyeye çıkardığı yönündedir. Aynı zamanda vefalı bir arkadaşının olduğunu gösterir. Fakat bu arkadaşıyla bir ikilemde kalacağı ama yolun sonunun aydınlık olduğu yönündedir. İşlerinin rast gitmesi helal kazanç demektir. Yasak meyve görülmesi etrafındaki insanları kendini rakip olması manasına da gelir. Şansının artmasına rızkını bereketini bol olmasına yorum yapılır. İş hayatında adını duyuracak projelere imza atacağı yönünde tabir edilir. Bazı yorumculara göre de, yasak meyve bir üçüncü kişi gösterir. Mağdur olan kişinin bu kişiye katlanmak zorunda olduğunu ve uzun süren kötü durumun sonunda düşmanı alt edeceğini anlamındadır. Zorluklarla birlikte özledi şöhrete kavuşmaya yorumlanır. Kaybettikten sonra zor kazanılan bir galibiyete ve sabrın sonunun selamet olmasına rivayettir.

Rüyada Yasak Meyveye Dokunmak

Rüyada yasak meyve dokunmak, rüya sahibinin sorunlarının azalması anlamındadır. Zor günleri atlatılacağına ve yeni bir hayata adım atmak anlamında tabir edilir. Kötü giden durumların eski haline dönmesi ve özellikle geçim sıkıntısının bitmesi manasındadır. Aşk anlamında bu rüya hayırlı gelmez. Gerçek anlamıyla yasak bir ilişkide olmak manasında yorumlanır.Hayırlı olmayan işlerin olduğu yönündedir. Rüyada bahçede Yasakmeyve görmek, rüya sahibinin sürekli çalıştığına dış dünyaya hiç açılmadığına hep ailesiyle alakadar olduğuna alamettir. Kişinin bundan dolayı bunalıma gireceğine tabir edilir.

Rüyada Yasak Meyve Almak

Rüyada yasak meyve almak, görüldüğü gibi yasak bir işe adım atması denektir. Kişinin beklenmedik şekilde kendini hiç istemediği bir ortamda bulması anlamına gelir. Yanlış bir olayın olması fakat bu olayın size yalancı mutluluklar getireceğine delalettir.

Rüyada Yasak Meyve Yemek

Rüyada yasak meyve yemek, görüldüğünün tam tersi olarak yorumlanır. Elindekiyle yetinebilen çok küçük şeylerden sevinen anlamına gelir. Hane içinde çok mutlu olma ya ve olan sıkıntıların bitmesine mutluluğun bereketin artmasına tabir edilir.

Rüyada yasak Meyve Yediğini Görmek

Rüyada yasak meyve yendiğini görmek, Hayal edilen gerçekleşmesini isteyen şeylerin olacağına alamet eder. Yeni bir kazanç kapısı açılmasına inişli çıkışlı bir dönemden geçip yükselişe yorumlanır. Yasak meyve yemekle aynı yorumu içerir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.