Rüyada “ Yasemin ” Görmek

Yasemin
Rüyada yasemin görmek, kişinin duygusal açıdan hassas olduğu bir döneme işaret eder. Gören kişilerin iş yada özel yaşamına dair alacağı kararlarda duygularının esiri olacağına, bazı hatalı davranışlar içinde olacağına delalet eder.

Rüyada yasemin görmek, kişinin duygusal açıdan hassas olduğu bir döneme işaret eder. Gören kişilerin iş yada özel yaşamına dair alacağı kararlarda duygularının esiri olacağına, bazı hatalı davranışlar içinde olacağına delalet eder. Fakat bu durumun uzun süreli olmayacağına, kişinin kendisini kısa zaman içinde toparlayacağına, hayata dört elden tekrar sarılacağına tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya yaşadığınız buhrandan sonra, ayağınıza gelecek fırsat ve imkanların varlığını bildirir. Rüya sahibinin bu zaman dilimini yerinde değerlendireceğe, maddi olanakların genişleyeceğine rivayet edilmiştir. Sevinç duyulacak olayların cereyan etmesine, rahatlık ve esenlik içinde olmak olarak da yorumlanır. Bekar kişilerin bu rüyayı görmesi, yaşamına huzur verecek biri ile gönül ilişkisi yaşayacağına yorulur. Rüyada yasemin görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümden iletebilirsiniz.

Rüyada Yasemin Görmek Ne Demek

Rüyada yasemin görmek, rüya sahibinin kendisinden öğüt alaca ilim irfan sahibi birine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya hassas olduğunuz bir dönemde size destek çıkan birine yorulur. Ünlü islam alimlerinden İbn’i Şirin’e göre iki farklı anlam içerir. Mevsiminde görülen yasemin rahatlığa, erkek evlat sahibi olmaya yorumlanır. Mevsimi dışında görülen bu rüya ise, kısa süreli tartışma ve kasvete işaret eder demiştir.

Rüyada Yasemin Koklamak

Rüyada yasemin koklamak, kişiye haset ve nazar eden kişilerin emellerine ulaşamayacağına, kişinin huzur içerisinde olmasına işaret eder. İş ve sosyal yaşama dair endişelerin yersiz olmasına, atılan adımların kişiye hayır getireceğine yorumlanır. Kişi rüyasında güzel kokulu yasemin kokladığını görür ise, zor bir işin üstesinde zahmet çekmeden geleceğine, kokusuz yasemin, nazara tabir edilmiştir.

Rüyada Yasemin Dikmek

Rüyada yasemin dikmek, baskı ve engellemelerden kurtulmaya işaret eder. Gören kişinin kendi yaşamı ile ilgili kararları gönlünce alacağına, hatalı karalarında dahi bundan mutluluk duyacağına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin başarılar kazanmak adına büyük emekler vereceğine, kendisinin ve ona inanan insanların gurur duyacağı işler ortaya koyacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Yasemin Ağacı Görmek

Rüyada yasemin ağacı görmek, evli kişilerin erkek evlada sahip olmasına, çocuklarından hayır göreceğine işaret eder. Bazen de kendisinden kötülük görülen bir kadına yorumlanmıştır. Gördüğünüz ağacın çiçekleri beyaz ise, gül yüzlü kendisinden hayır görülecek bir kadına tabir edilmiştir.

Rüyada Yasemin Toplamak

Rüyada yasemin toplamak, hastanın şifa bulmasına, güzelliklerin zuhur edeceğine işaret eder. Görülen bu rüya anlaşmazlıkların çözüme ulaşmasına, ikili ilişkilerde hoş sohbet olmaya delalet eder. Ayrıca gören kişinin kendisine dert olan, sıkıntı veren bir sorundan kurtulmasına tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.