Rüyada “ Yaşlandığını ” Görmek

Yaşlandığını
Rüyada yaşlandığını görmek, üst üste gelecek aksiliklere, yaşanan musibet ve uğursuzluğa tabir edilmiştir.
Etiketler:

Rüyada yaşlandığını görmek, üst üste gelecek aksiliklere, yaşanan musibet ve uğursuzluğa tabir edilmiştir. Gören kişilerin rahatsızlanıp hastalanacağına, yaşama olan bağlılıklarının azalacağına, uhrevi olarak çöküşe geçeceğini bildirir. Rüya sahibinin iş ve sosyal yaşam dair üst üste yaşadığı olumsuzlukların kişiyi manevi olarak yıpratacağına, üzülüp mahsun olmasına delalet eder. Ayrıca rüyada yaşlanmak, düş sahibinin başarılarını hazmedemeyen kişilerin engellemeleri ile karşılaşacağını gösterir. Bu süreçte birtakım sağlık problemleri baş göstereceği olarak rivayet edilmiştir. Bazı alimler ise bu rüyayı tam aksi yönde yorumlamış olup, kişinin sevdikleri ile geçecek güzel günler olarak yorumlamışlardır. Gören kişinin uzun bir ömre nail olacağına, değer verdiği yakınları ile hoş vakitleri olacağına, mesut bir yaşam olarak da bildirmişlerdir. Rüyada yaşlandığını görmek neye yorumlanır, ile ilgili yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere yorum bölümünden ulaşabilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Yaşlandığını Görmek İhya

Rüyada yaşlandığını görmek ihya yorumuna göre, erişilen olgunluğa, bilgi ve tecrübenin varlığını gösterir. Gören kişinin aldığı eğitim ve yaşadıkları sayesinde insanlara öncü olması olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada yaşlanmak bazı alimlere göre ise, kişinin hiç ummadığı birinden aldığı darbe yüzünden hayata küsmesine delalet eder. Üzüntü yaşamaya, kişinin çevresine olan güvenin yıkılmasına tabir edilir.

Rüyada Yüzünü Yaşlandığını Görmek

Rüyada yüzünün yaşlandığını görmek, istenmeyen olaylara, sorun ve sıkıntıların kişiyi manen ve fiziken yıpratmasına delalet eder. Zor bir süreç geçirileceğine, bu dönemde sabır gösterilmesi ve mücadelenin bırakılmaması gerektiğini gösterir.

Rüyada Kendini Yaşlı Görmek

Rüyada kendini yaşlı görmek, kişi rüyasında yüzünün kırıştığını ve yaşlandığını görmesi, sağlıklı ve zinde olmaya tabir edilir. Diyanet yorumuna göre İbn-i Sirin’e göre sakalın beyazlaması, düş sahibinin toplum nezdinde itibar ve saygınlığının artacağı olarak yorumlamıştır.

Rüyada Başkasının Yaşlandığını Görmek

Rüyada başkasının yaşlandığını görmek, görülen kişinin yaşayacağı aksilik, bela ve musibetleri bildirir. Yakinen tanınan biri ise, acı kayıplar yaşayacağına, gam ve keder göreceğini gösterir.

Rüyada Aynada Kendini Yaşlanmış Görmek

Rüyada aynada kendini yaşlanmış görmek, izzet ve şerefe, genç biri için zorluktan sonra kazanılacak zafer ve mutluluğa tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda manevi ilme, danışılan ve yol gösterici olduğunuzu bildirir.

Rüyada Yüzünün Kırıştığını Görmek

Rüyada yüzünün kırıştığını görmek, sonradan duyulan pişmanlığa, yapılan hatalara tekrar düşmemeye işaret eder. Rüyada yüzde kırışıklıklar görmek, kişinin yaşadığı olumsuzlukların ruhen canını acıtmasına, kimseye yansıtmasa da içinde fırtınaların koptuğuna yorumlanır.

Rüyada Yaşlanmak

Rüyada yaşlanmak, beklenmedik olumsuzlukların gerçekleşeceğine, iş ve aile yaşamında sorunlar yaşamaya delalet eder. Rüyada yaşlanmak görmek, hoş olmayan sözlere maruz kalmaya, dışlanmaya, çıkmazlar yaşamaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Aynada Yaşlandığını Görmek

Rüyada aynada yaşlandığını görmek, dert ve çile dolu günler geçirmeye, maddi anlamda zor durumda kalmaya işaret eder. İşlerin umulduğu gibi gitmeyeceğine, kişinin yaşadıklarını gereğinden fazlası ile kafaya takmasına, kendini yıprattığını bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.