Rüyada “ Yaşlı Kadın ” Görmek

Yaşlı Kadın
Rüyada yaşlı kadın görmek, elden ayaktan düşmeye, acizliğe, maddi ve manevi anlamda çöküntü içerinde olunduğuna rivayet edilmiştir.
Etiketler:

Rüyada yaşlı kadın görmek, elden ayaktan düşmeye, acizliğe, maddi ve manevi anlamda çöküntü içerinde olunduğuna rivayet edilmiştir. Gören kişinin iş yada sosyal çevresindeki sıkıntılar yüzünden ne yapacağını bilmez bir halde olmasına yorumlanır. Yapılan hata ve yanlış çevre yüzünden duygusal boşluğa girmeye, kazanç kapılarının kapanmasına tabir edilir. Rüyasında yaşlı kadın gören kişi, sert ve kırıcı davranışları yüzünden yakın çevresi tarafından dışlanmasına işaret eder. Aynı zamanda yalnız kalmanın verdiği üzücü durumlar ve uhrevi sorunlar yaşanacağını gösterir. Düş sahibi için hem uyarı anlamı taşıyarak kişiyi daha dikkatli ve hoş görülü olması gerektiğini bildirir. Aynı zamanda gidilen yolun yanlış olduğuna, bu yolun sonunda parasal sıkıntı, moral bozukluğu yaşanacağına yorulur. Bazen de iş dünyasında büyük umutlar ile girilen bir işten hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanmıştır. Rüyada yaşlı kadın görmek, ile ilgili makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere yazabilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Diyanet

Rüyada yaşlı kadın görmek diyanet yorumuna göre, düş sahibinin hüzün ve yalnızlık çekeceğine işaret edilir. Bu rüyayı görenlerin maddi olarak kriz yaşayacağına yorumlanır. Bu durumun kişiyi elden ayaktan düşüreceğine, insanlardan kaçma isteğine delalet eder. Ayrıca görülen rüya, çevreniz ile olan ilişkileriniz bu süreçte yıpranıp, bozulacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Tanıdık Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada tanıdık yaşlı kadın görmek, yüzünüze gülen, temiz yüzlü biri ise, alınacak güzel habere yorumlanır. Aynı zamanda size kötülük besleyen akrabalardan uzaklaşmaya delalet eder. Rüyada orta yaşlı kadın görmek ise, belli bir dönem huzursuzluk ve dertler ile uğraşılacağına işaret eder. Fakat bu durumun kısa süreli olması olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Yaşlı Kadının Evine Gitmek

Rüyada yaşlı kadının evine gitmek, akraba ve büyüklere olan saygıya, sılahirahime işaret eder. Görülen bu rüya bazen de kişinin dünya hayatına aşırı meyil etmesine delalet eder. Aynı zamanda çekilen zorlukların bir bir azalmasına, yeni girilen bir işte fikir alışverişinde bulunmaya yorumlanır. Rüyada nur yüzlü yaşlı kadın görmek, hayır duasına, ailenizin sizden memnun olmasına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Kadının Yardım İstemesi

Rüyada yaşlı kadının yardım istemesi, takdire şayan işler ortaya koymaya, yol göstermeye yorulur. Aynı zamanda elinize bakan kişilere, yardım ve destek yapılan kişilerin sizden duacı olmasına delalet eder. Rüyada bastonlu yaşlı kadın görmek, hane içi düzene, aile içi anlaşmazlıkların son bulmasına ve iş yaşamınızda yere sağlam basmaya rivayet edilir. Rüyada gülen yaşlı kadın görmek ise, sevincinize sevinç katacak müjdeyi bildirir. Gören kişinin üzerindeki kasvetin gideceğine yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Adam Görmek

Rüyada yaşlı adam görmek, alime, kendisinden ilim ve irfan öğrenilen kişiye delalet eder. Kuvvet kazanmaya, rakiplere karşı üstünlük içinde olmaya işaret eder. Aynı zamanda sağlık ve sıhhatinizin yerinde olacağını bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.