Rüyada “ Yastık ” Görmek

Yastık
Rüyada yastık görmek neye delalet eder. Rüyada yastık görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada yastık görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek; konfor ve rahatlık anlamına gelen yastık rüyası kişinin iş hayatının vermiş olduğu stres ve sıkıntılardan biraz olsun uzak durarak herkesten her şeyden ayrı bir yerde hayat kuracağına, peşinden koştuğu hayallerini gerçekleştirerek ileriye dönük olumlu yönde adımlar atacağına yorumlanır. Rüyada görülen yastık aynı zaman da hayırlı bir kısmete işaret ederken kişinin gönül kapılarının açılacağına, alacağı müjdeli haber sayesinde hayatının değişeceğine, bir çok hayırlı işlere vesile olarak insanların gönüllerinde taht kuracağına işaret eder. Rüyada yastık görmek,  rüyayı gören kişinin canına, malına, parasına ve işine gelecek zararlara karşı temkinli davrandığına, onları sigortalatacağına ve riske edecek hiçbir işe kalkışmayacağına tabir edilir. Rüya sahibi adımlarını hep düşünerek atan kimse demektir.

İslami Rüya Alimlerine Göre Rüyada Yastık Görmek; beş farklı şekilde yorumlanır, Bunlar; adaletli kimse, cariye, hizmetçi, inanç güzelliği, kısmet olarak dile getirilir. Rüyada görülen yastık sembolü bekar kimseler için hayırlı kısmete işaret ederken evli kimseler için ise sağlıklı güzel evlada, mutlu birlikteliğe, alınacak müjdeli habere, doğruluktan şaşmayarak insanların hayrına vesile olacak bir çok işe nail olmaya yorumlanır. Rüyada yastık görmek aynı zaman da güzel ve şerefli zevceye dosta, evlada ve şefkatli bir anneye işaret eder.

Rüyada Kirli Yastık Görmek

Rüyada kirli yastık görmek; kişinin bin bir güçlüklerle elde ettiği kazancını kar getiren sağlam yatırımlı işlere yatıracağına, iş hayatında tecrübeli, saygın bir kimseden gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde bir çok zorlukların üstesinden geleceğine, geçmişte yaptığı bir takım hatalardan dolayı pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, yaptığı tüm işlerde büyük bir titizlik göstererek insanların ihtiyaçlarına yöneleceğine yorumlanır. Rüyasında kirli yastık gören kimse hane içinde tartışmalı konular yaşar bu tartışmalar ayrılıkların yaşanmasına sebep verir.

Rüyada Köşeli Yastık Görmek

Rüyada köşeli yastık görmek; kişinin zevki sefa sahibi, eğlenceye düşkün, ileriye dönük planlar yapmak yerine hayatı olduğu gibi yaşamayı tercih eden, stresten ve sıkıntılı işlerden uzak bir yapıya sahip olup hayatını eğlenceli kılan bir çok işe nail olacağına, sık sık kısa süreli seyahatlere çıkarak farklı mekanlarda yer alacağına, çok sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde iş hayatında büyük başarılar elde ederek kariyer hayatını özel hayatı gibi eğlenceli hale getireceğine işaret eder.

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada yastık kılıfı görmek; rüyayı gören kimsenin yakın zaman da hane içinde değişiklik yaparak ailesiyle farklı mekanlarda yer alacağına, girdiği işlerde başarılı sağlayarak kısa zaman da ismini duyuracağına, sebepsiz yere tartışmalar yaşayarak kalplerini kırdığı insanlardan af dileyerek onların gönüllerini kazanacağına, uzun zaman dır planını yapıp hayalini kurduğu tatil planını gerçekleştirerek herkesten her şeyden uzak yalnız ailesinin ve sevdiklerinin bir arada olduğu tatil keyfi yapacağına işaret eder.

Rüyada Yastık Dikmek

Rüyada yastık diktiğini görmek; kişinin özelini  işaret edip karşı cinse olan duygularını hitap eden bu rüya rüya sahibinin çok sevdiği hayal ettiği bir kimseyle hayatını birleştirerek dünya evine gireceğine, şansı ve açık gözlülüğü sayesinde insanlar arasında kısa zaman da diyalog kurarak her istediğini kısa sürede elde edeceğine, kazandığı maddi ve manevi servetini karlı işlere yatırarak büyüme konusunda önemli derecede ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Yırtık Yastık Görmek

Rüyada yırtık yastık görmek; rüya sahibinin dik başlılığı ve bencil davranışları yüzünden elindeki olan mal varlığından olup sıfırı tüketeceğine, büyüme hırsı yüzünden bir çok hatalı işler yaparak kendisinin yanı sıra çevresindeki insanlara da zarar vereceğine, başarısızlığı ve aksi halleri yüzünden aile içinde de huzurun ve düzenin kalmayıp hemen hemen her gün tartışmaların yaşanıp kavgaların hiç eksik olmayacağına işaret edilir.

Rüyada Yastık Atmak

Rüyada yastık attığını görmek; yastığın şekline göre yorumlanırken genel olarak ta olumsuz bir durumu olumlu güzel hale getirmeye yorumlanır. Rüyada temiz yastık atmak, elinizdeki fırsatları ters teperek bir çok kazancı geride bırakacağınıza,  size destek verip öğüt vermeye çalışan kimseleri kulak ardı ederek yokmuş gibi göreceğinize işaret ederken; rüyada kirli yastık atmak ise helal kazancınıza haram katmak isteyen kötü niyetli insanlardan uzak durarak hak yolunuzdan şaşmayıp doğruluktan ödün vermeyeceğinize yorumlanır.

Rüyada Yastık Doldurmak

Rüyada yastık doldurduğunu görmek; kişinin bilinçli olarak hareket edip savurganlıktan uzak, tutarlı davranışlar sergileyeceğine, kazancının belli bölümünü yatırım yaparak ileriye dönük hayatını şekillendireceğine, bir çok maddi kazançlara vesile olan işlere girerek hayatını kısa zaman da hareketli bol kazançlı hale getireceğine yorumlanır.

Rüyada Yastık Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Kirli Yastık Görmek; harama işaret eden bu rüya kişinin yanlış yolda ilerleyip doğruluktan şaşacağını, insanların yaptığı iyilikleri görmezden gelerek şerre yöneleceğine…

Rüyada Beyaz Yastık Görmek; kişinin her geçen gün kendine bir şeyler katmak için uğraştığına, hep en iyisini elde etmeyi hedeflediğine, kendisini ve ailesini her şeyin en iyisine ve en güzeline layık gördüğüne delalet eder.

Rüyada Temiz Yastık Görmek; helal rızka, bol kazanca, kar getiren yatırımlı işlere girmeye, hane içinde kırgınlıkların son bularak huzura ermeye yorumlanır.

Rüyada Çarşaf Görmek; ağzı sıkı, sır taşımasını bilen ve asla laf taşımayan bir kişiyle tabir edilir.

Rüyada Yorgan Görmek; esenlik, rahatlık, huzur ve ferahlık anlamına gelir. Rüyasında yorgan gören kişinin istikbali açıktır. Yorgan aynı zamanda bir kadın ile tabir edilir.

Rüyada Yastık Üzerinde Oturduğunu Görmek; kadre, kısmete ve helal rızka işaret eder.

Rüyada Duvar Yastığı Görmek; hayırlı kısmete, zevceye yorumlanırken kişinin yakın zaman da müjdeli haber alıp hayatının değişeceğine

Rüyada Yastığınızın Yırtıldığını, Yandığını Görmek; sevdiğiniz bir yakınınızı kaybedip huzurunuzun kaçacağına, elinize geçen fırsatları ters teperek görmezden geleceğinize 

Rüyada Yastık Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada yastık görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren yastık   rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Yastık  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada yastık görmek, kısmete, müjdeli haber almaya, helal rızka işaret ederken kişinin alın teri dökerek hanesine helal lokma götüreceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek ileriye dönük planlar yapacağına, kazancının belli bölümünü hayra yatırarak ihtiyaç sahibi kimselere yardım edeceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.