Rüyada “ Yatağa İşemek ” Görmek

Yatağa İşemek
Rüyada yatağa işemek, aşırı egoya, tüm öğüt ve eleştirileri dikkate almamaya işaret eder. Utanç duymaya, zor durumda kalmaya, maddi ve manevi büyük zararlar görmeye tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada yatağa işemek, aşırı egoya, tüm öğüt ve eleştirileri dikkate almamaya işaret eder. Utanç duymaya, zor durumda kalmaya, maddi ve manevi büyük zararlar görmeye tabir edilir. Görülen bu rüya düş sahibinin hatada ısrarcı davranmasına, gittiği yolun yanlış olduğu öğütü verenlere zıt gitmeye yorulur. Kişinin kendi bildiği dışına çıkmadığına, uğrayacağı zarara, yaşanılacak sıkıntılara rivayet edilir.  Girilen bir işte tüm ikaz ve uyarılara rağmen hatalı davranmaya, yaşanılan çevrede itibar ve saygınlığını yitirmeye delalet eder. İslami anlamı olarak rüyada yatağına işediğini gören kişinin korkuları başına gelir. İş ve ticaret yaşamında kişinin kendi yaptıkları yüzünden mali olarak zora gireceğini gösterir. Bazen de yatağa işemek kişinin taşıdığı endişelere, bastırdığı duygulara yorumlanır. Geneli itibari ile kibirli davranışlara, kendine olan aşırı güvenin zararını görmek olarak da yorumlanmıştır. Rüyada yatağa işediğini görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yatağa İşemek Diyanet

Rüyada yatağa işemek diyanet yorumuna göre, elde olanı kaybetmeye, borçlanmaya, müsrif ve düşüncesizce atılan adımlara tabir edilir. Ayrıca manevi yaşamı boşlamaya, dünyaya olan aşırı sevgi ve paraya tamah etmeye delalet eder. Kişinin attığı adımların zorluğunu yaşayacağına, acele ve düşünmeden verilen kararların büyük sorunlara yol açacağını gösterir.

Rüyada Yatağa İşeyen Çocuk Görmek

Rüyada yatağa işeyen çocuk görmek, düş sahi rüyasında kendi çocuğunu yatağa işediğini görür ise, evladına karşı tutunduğu tavra yorulur. Kişinin çocuğuna karşı aşırı baskıcı ve kısıtlayıcı bir yol izlediğine, bu durumun çocuğu olumsuz etkilediğini bildirir. Tanınmayan bir çocuğunu yatağa işediğini görmek ise, zorda kalmış, öksüz yada yetim bir çocuğu sahiplenmek olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada Eşinin Yatağa İşediğini Görmek

Rüyada eşinin yatağa işediğini görmek, eşe karşı yapılan haksızlığa, ona karşı duyulan şüpheye, ah ve günah almaya işaret eder. Düş sahibinin eşini yok yere suçlamasına, kalbini kırıp, onu korkuttuğuna delalet eder.

Rüyada Yatağa Çiş Yapıldığını Görmek

Rüyada yatağa çiş yapıldığını görmek, kişinin ikaz olarak algılaması gereken bir rüya olup, iş yada aile yaşamında alacağı bir kararın hatalı olduğunu bildirir. Verilen kararın kişiyi zorluk ve meşakkatlere sürüklemesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Yatağa Kaçırmak

Rüyada yatağa kaçırmak, rahata ermeye, tüm endişe ve korkulardan kurtulmaya yorulur. Yatağa kaçırdığını gören kişi, üzerindeki yüklerden kurtulur. Aynı zamanda sorumlulukların azalması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Altını Islattığını Görmek

Rüyada altını ıslattığını görmek, küçük düşmeye, utanmaya, kötü söz ve hakarete uğramaya delalet eder. Altına ıslattığını gören kişi, toplum nazarında ayıp sayılacak bir kusur işler.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.