escort alanya

Rüyada “ Yatak Çarşafı ” Görmek

Yatak Çarşafı
Rüyada yatak çarşafı görmek, kişinin inatçı bir yapısı olmasına, dediği olmaz ise sinirli ve asabi bir yapıya bürünen birine işaret eder.

Rüyada yatak çarşafı görmek, kişinin inatçı bir yapısı olmasına, dediği olmaz ise sinirli ve asabi bir yapıya bürünen birine işaret eder. Genel olark hane içersinde ki kadına yorumlanmış olan bu rüya, kişinin isteklerinin gerçekleşmesini öncelikle şart koşmasına delalet eder. Rüyada yatak çarşafı görmek, hane içersinde sözünün geçmesini isteyen otariter bir kadına tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin istek ve dedikleri olmaz ise mutsuz olmasına, çevresini de huzursuz etmesine rivayet edilmiştir. Rüyada yatak çarşafı görmek, kişinin hanımına yada evin reisine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı gören hanımların ev içersinde üstünlük kurma çabası içersinde olmasına,kocasına söz geçirmesine yorumlanır. Rüyada yatak çarşafı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek Nedir

Rüyada yatak çarşafı görmek, kocası üzerinde otariter bir yapısı olan kadına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hane içersinde kendi dediği olsun isteyen, böyle olmaz ise huzursuz bir havaya bürünen evin hanımına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin aile üzerinde kendi sözünün geçmesini istemesine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kendi kararlarının sorgulanmasına izin vermemesine yorumlanmıştır.

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf görmek, kişinin içine kapanık bir yapısı olmasına, işi yada özel yaşamı ile ilgili konuları en yakınları ile dahi konuşmayan biri olmasına işaret eder.

Rüyada Yatağa Çarşaf Sermek

Rüyada yatağa çarşaf sermek, rüya sahibinin günlük yaşam içersinde yaşadığı ufak sorunlara işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yenilik peşinde olmasına, yeni bir iş yada eve taşınma düşüncesine yorulur.

Rüyada Çarşaf Toplamak

Rüyada çarşaf toplamak, kişinin kısa süreli sıkıntılar yaşayacağına fakat bu durumun çabuk düzeleceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Temiz Çarşaf Görmek

Rüyada temiz çarşaf sermek, kişinin eski kötü alışkanlıklarını bırakmasına, kendisine yeni bir sayfa açmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iyiye ve güzele yönelmesine tabir edilmiştir.

Rüyada Yırtık Çarşaf Görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek, kişinin başına gelecek bela ve musibetlere rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenler için uyarıcı olup gelişen olaylara karşı önlem alınması gerektiğine yorulur.

Rüyada Çarşafa Bürünmek

Rüyada çarşafa bürünmek, rüya sahibinin iş veya sosyal yaşamındaki kafasındaki bir projeyi hayata geçirene kadar kimseyle paylaşmamasına, ketum biri olmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.