Rüyada “ Yatak ” Görmek

Yatak
Yatakta uyumak uzun zamandır sizi rahatsız eden bir konu dan kurtulacağımıza, Yatakta yalnız olmak tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerektiğini,

Rüyada Yatak Görmek ; Yatakta uyumak uzun zamandır sizi rahatsız eden bir konu dan kurtulacağımıza, Yatakta yalnız olmak tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerektiğine, hasta yatağı görmek kısmetsiz ve bereketsiz bir dönemi kısa bir süre yaşayıp daha sonra rahatlayacağınızı ve huzura kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada yatağı havalandırmak birlikte olduğunuz kişiden ayrılıp kısa bir süre sonra tekrar barışıp birleşeceğinize işaret eder. Yatağın gök yüzüne doğru  yükselmesi acı bir kayba yatağın  kurtlandığını yada böceklendiğini görmek ihanete uğrayacağınızı işaret eder. Yatağın eskidiğini görmek aile içi ufak kavgalara delalet eder. Yeni bir yatak ise uyum içindeki beraberliğe işaret eder. Rüyada yatak görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yatakhane Görmek ;  Rüyada yatakhane  görmek bazı sorunlar yüzünden yaşanacak sıkıntılara işaret eder ve görülen bu rüya pek de hayra yorulmaz. Çünkü evli bir çift bu rüyayı görmesi hane içinde huzursuzlukların maddi ve manevi başlayacağına işaret eder.  Yatağın toplandığını görmek size ait önemli sırların açığa çıkması nedeni ile üzüntülü bir dönem yaşayacağınıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.