Rüyada “ Yatır ” Görmek

Yatır
Rüyada yatır görmek çok iyi ve güzeldir. Rüyayı gören kişinin isteklerine ve arzularına kavuşacağına, daha geniş bir rızk elde edeceğine, dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Yatır Görmek; Rüyada yatır görmek  çok iyi ve güzeldir. Rüyayı gören kişinin isteklerine ve arzularına kavuşacağına, daha geniş bir rızk elde edeceğine, dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibinin başarılarının ve mutluluğunun geçici bir süre değil de kalıcı olacağı anlamına gelir. Rüyada yatır görmek aynı zaman da Aynı zamanda ticari zarara, fesat bir yabancıya, iyi hali kaybetmeye, yalancı akrabaya, mutsuzluktan sıyrıla mamaya delalettir.

Rüyada Yatır Ziyareti Yapmak; Rüyada yatır ziyareti yapmak bir kimsenin rüyasında peygamberlerden birisinin kabrini ziyaret etmesi o kimsenin hayır ve berekete mazhar olacağına veya mesut bir evlilik yapacağına, bir kimsenin rüyasında Ashab-ı Kiram’dan veya Salihlerden birisinin türbesini görmesi; o kimsenin keder ve üzüntülerini atarak büyük bir gönül rahatlığına ve huzura kavuşacağına, bir başka yoruma göre bir kimsenin rüyasında bir türbe görmesi ölü bir yakınının kabrini ziyaret edeceğine işaret eder. Molla Cami yatır ziyareti yapmayı  iyi amel yapmaya, hayır ve iyilikte bulunmaya ve günahlardan tövbeye işarettir. der.

Rüyada Yatır Bulmak; Rüyada yatır bulmak Şifa ve kurtuluş olarak kabul edilir. Rüya sahibinin mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına ve o hayır kapılarının kendisi için açılacağına ve kişinin Allah’ın lütuflarına tabi olacağına işaret eder.

Rüyada Yatıra Gitmek; Rüyada yatıra gitmek mutluluğu bulmaya, zahmetsiz kazanılan paraya, hayırlı çocuğa, hayali kurulan bir birlikteliğe, dünyalığa gelecek berekete, yetenek sahibi bir insana, karlı atılımlar yapacağına, tez zamanda alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye, samimi yaşlı kişiye, mutluluk dolu zamanlara, sakin bir hayatı olacağına işaret eder. Rüyada yatıra gitmek olumsuz olarak ta maddi zorluğa, düşmanlığını saklayan yöneticiye, huzurunun bozulacağına, muhtaç duruma düşmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna delalet eder.

Rüyada Yatır Mezarı Görmek; Rüyada yatır mezarı görmek Uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibinin azimli ve hırslı olması sayesinde hayatının hep zaferlerle dolu olacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceği ne, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına rivayet edilir. Rüyada yatır mezarı görmek hayır ve bereket geleceğini müjdeler. Bu rüyayı gören bekar ise evlenir, günahkar ise tövbe eder.

Rüyada Evde Yatır Görmek; Rüyada evde yatır görmek varlıklı aile ferdine, mutlu zamanlara, hoşsohbet genç kimseye, dostlarla refah içinde geçecek ömre, mutluluğu bulmaya, malın kazançlı olmasına, arzu edilen kuvvete, yüksek şansa, sevineceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı gelişmelere, iyi bir eşe delalet eder. Kimi zaman da Rüyada evde yatır görmek sevimsiz bir duruma düşmeye, fenalığını gizleyen akrabaya, merhametsiz bir tanıdığa, ticari problemlere, mes’uliyetten ötürü rahatsız olunacağına delalet eder.

Rüyada Yatırda Dua Etmek; Rüyada yatır da dua etmek bir kimse rüyasında kabristanda dua ettiğini görse bu kimse için yüce gönüllü ve iyi ahlaklı birinin himayesinde olmaya ve ahlakının  güzelleşmesine yorumlanır. Rüya sahibi o kadar iyi olmaya meyillidir ki kendisine yapılan hataları ve yanlışları dahi affeder ve dargın olduğu kimseleri unutacak ve yanlış yapan kimseleri bağışlayacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.