escort alanya

Rüyada “ Yel Değirmeni ” Görmek

Yel Değirmeni
Rüyada görülen yel değirmeni doğru vermeniz gereken kararların olacağına ve bu kararları verirken kimsenin tesiri altında bulunmamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Yel Değirmeni Görmek ; Rüyada görülen yel değirmeni doğru vermeniz gereken kararların olacağına ve bu kararları verirken kimsenin tesiri altında bulunmamanız gerektiğine işaret eder. Alacağınız bu kararlar sizi doğru yola sürükleyeceği ve kul hakkından uzak duracağınıza yorumlanır. Rüyada yel değirmeni görmek, kişinin geçimini helal yollardan elde edeceğine, alın teri ile kazanılan temiz kazanca delalet eder. Gören kişilerin emek ve çabalarının karşılığını alacağına, geniş rızıklara nail olmasına, iş ve özel yaşamında keyfinin yerinde olacağına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kişinin atacağı adılarda ince eleyip sık dokuması gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada yel değirmeni görmek, ile ilgili yorumları makalemizi devamında okuyabilirsiniz.

İslami Rüya Tabirlerin de İse ; Rüyada görülen değirmen tahılın bol olduğu yeri temsil ettiğin den dolayı haneye girecek olan bolluk ve bereketin olacağına yorumlanır. Eğer bir değirmende çalıştığını ve halka hizmet ettiğini görmüş isen rüyanda halk arasında makam mevki sahibinin yanı sıra hürmet ve saygı duyulan insan olacağına da işaret eder.

Bazı Rüya Tabirlerin de İse ; Bilin melidir ki günümüzde de araştırmalar neticesin de yapılan bir çok rüya yorumları vardır. Yapılmış olan bu rüya tabirleri bazen Rüya alimlerimiz yaptığı rüya yorumların dan çok farklı yorumlar olduğunu da göreceksiniz ama her zaman demeliyiz ki gördüğümüz her rüya hakkımızda hayır getirmesini dileyeceğimizi.

Anlattığımız yorumda ise rüyada yel değirmeni görmek devamlı olan bir düşmana işaret eder.

 

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.