Rüyada “ Yelek Giymek ” Görmek

Yelek Giymek
Rüyada yelek giymek, alimler nazarında yelek görmek, şansızlık alameti olarak kabul edilmişse de, yelek giymek uğur ve kısmet olarak tabir edilmiştir.

Rüyada yelek giymek, alimler nazarında yelek görmek, şansızlık alameti olarak kabul edilmişse de, yelek giymek uğur ve kısmet olarak tabir edilmiştir. Gören kişi için sıkıntılarına çare bulmaya, yakın birinden yardım ve destek görmeye delalet eder. Sorunlar nedeni ile solan yüzünüzde tekrar güller açacağına, anlaşmazlıkların yerini çözümlere bırakacağına rivayet edilmiştir. Çekilen sağlık sorunlarından şifa bulmaya, hayırlı mal ve mülk edinmeye, evi olmayıp, kirada oturanlar için mülk edinmeye yorulur. Bu rüyayı görenlerin kazanç kapıları edineceğine, maddi imkanlarının giderek artacağına, rahat bir yaşam süreceklerine yorumlanır. Aynı zamanda aile içinde yaşanan fikir çatışmalarının son bulup, fertlerin birbirine olan bağlılıklarının daim olacağı olarak da yorumlanmıştır. Rüyada yelek giydiğini görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilir, alanında uzman hocalarımızdan tabirini çekinmeden isteyebilirsiniz.

Rüyada Yelek Giymek Ne Demek

Rüyada yelek giymek, olumlu anlamda alınacak sorumluluğa, yönetici yada işveren konumunda olmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya mevki sahibi olmaya, sözü dinlenilen ve saygı duyulan biri olacağınıza delalet eder. Ayrıca gördüğünüz bu rüya ilim irfan sahibi kişilerden bilgi edinmeye tabir edilir. Bazen de bir işte öncü olmaya, yeni bir işe imza atmaya yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yelek Giymek

Rüyada yeşil yelek giymek, gönlünüzden geçene ulaşmaya, muradınızın gerçekleşeceğine işaret eder. Gören kişilerin maneviyata vereceği öneme, feyiz alanın kişiler ile aynı ortamda bulunacağına delalet eder. Aynı zamanda hak yolunda bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Yelek Giymek

Rüyada kırmızı yelek giymek, şansınızın açılmasına, bolluk içinde geçecek bir yıla işaret eder. Gönül işlerinde beklentilerinizin gerçekleşeceğine, mutlu olup, yarınlar adına umut içerisinde olmaya tabir edilmiştir. Bazen de yapacağınız işler ve hayırlar sayesinde tanınan ve takdir edilen biri olmak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Başkasının Yelek Giymek

Rüyada başkasının yelek giydiğini görmek, zor durum içerinde olan bir yakınınızın derdini çözmeye delalet eder. Bazen de telkin ve öğütleriniz ile yanlış seçim ve yollarda olan bir arkadaş veya yakın akrabanızı yaptığı yanlışlardan dönmesini sağlamak olarak da tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.