Rüyada “ Yengeç ” Görmek

Yengeç
Rüyada yengeç görmek rüya sahibinin içinden çıkamayacağı hal olan bir takım olayların içerisine gireceği ve kafasının karışacağına yorumlanır.

Rüyada Yengeç Görmek;Rüyada yengeç görmek rüya sahibinin içinden çıkamayacağı hal olan bir takım olayların içerisine gireceği ve kafasının karışacağına yorumlanır.Bazı Rüya Alimlerine göre de rüyada yengeç gören kişinin rızkı ve bereketinin genişleyeceği ve ummadığı yerlerden paraların geleceğine işaret eder.Tıpkı astrolojik simgelerde ve geleneksel yorumlarda olduğu gibi, rüyada görülen yengeç, anneyi ve annelik duygusunu ifade eder.

Yengeç Burcu; Yengeç Burçları rüyada görülen yeni objeler, genellikle o objenin niteliğiyle bağlantılı olarak yeni bir başlangıcın ufukta olduğuna işaret eder. Yeni bir ayakkabı, çıkılacak yeni bir yolculuğun habercisi olabileceği gibi, yaşamdaki ilerleyişimizde yeni adımlara ve yöntemlere ihtiyacımız olduğunu bize anımsatıyor da olabilir. Yeni bir şapka, çoğunlukla yeni bir görev ya da işe başlamak olarak değerlendirilir. Yeni gözlükler, yaşama bakışımızda yeni yaklaşımlar geliştirmekte olduğumuzu ya da buna ihtiyaç duyduğumuzu gösterir.

Rüyada Yengeç Yediğini Görmek; Rüyada yengeç yediğini görmek meşakkatli işler ile uğraşılacağına zor elde edilen gelirler sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Yengeç Isırması; Rüyada yengeç ısırdığını görmek rüya sahibinin düşmanlarından zarar göreceği ve bu düşmanının yengeç burcu özelliği taşıdığına yorumlanır.

Rüyada Yengeç Öldürmek; Rüyada yengeç öldürdüğünü görmek rüya sahibinin çevresinde ve hakkında olumsuz konuşanların olduğu ve bu kişilerin dedikodu yaparak kafasını karıştıracağına işaret eder.

Rüyada Yengeç Tutmak; Rüyada yengeç tutmak yakalamak yada yengeç almak rüya sahibinin hayır görmeyeceği ve düşmanlık göreceği bir kimse ile ahbaplık edip zarar göreceğine yorumlanır.Bu kişi de yengeç burcunun özelliklerini taşıyan biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Akrep Görmek Dini Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.