Rüyada “ Yeni Ev ” Görmek

Yeni Ev
Rüyada yeni ev görmek, salih ameller içerisinde ve çevresine karşı duyarlı biri olan kişinin, bu davranışlarından haz etmeyen kişilere işaret eder.

Rüyada yeni ev görmek, salih ameller içerisinde ve çevresine karşı duyarlı biri olan kişinin, bu davranışlarından haz etmeyen kişilere işaret eder. Bu kişilerin yaptıkları oyun ve tuzakların boşa çıkacağına, Allah’ın izni ile kişinin her daim doğru yol üzerine olmasına delalet eder. Size karşı düşmanlık yapanların kötü duruma düşeceklerine, deyim yerinde ise, kendi kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine tabir edilir. Bazen de kişinin yeni bir yaşamı tercih etmesine, eskiye dair kötü anıların ve davranışların terk edileceğini bildirir. Yeni bir sayfa açmaya, iş ve sosyal yaşamınızda iyi ve güzel olana yöneleceğinizi bildirir. Fakirlik içinde olan biri için kısmet ve şansının açılmasına, maddi olarak huzurlu bir yaşamı olacağını yorulur. Bekarlar için yuva kurmaya, evli olanlar için mülk edinmeye, eşler arasındaki sorunların çözüme ulaşmasına yorumlanır. Rüyada yeni ev görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeni Ev Görmek Nedir

Rüyada yeni ev görmek, farklı bir çevre edinmeye, gerek iş gerek özel nedenlerden dolayı şehir değiştirileceğini gösterir. Gören kişilerin için hayır ile başlanılan bir işe, sıkıntıda olan biri ise, rahatlayıp, ruhi olarak genişlemesine tabir edilir. Genel olarak güzel yorumlar içermiş olan bu rüya, alimler nazarında dert ve tasadan uzaklaşmaya, güzelliklere nail olmak olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada Yeni Ev Almak

Rüyada yeni ev almak, elde olan birikimler ile güzel ve kazanç sağlayacak işler içinde olmaya işaret eder. Kısmet açıklığına, yapılan işler sayesinde büyük başarılara imza atılacağına, gerçek anlamına yakın olarak mal ve mülk edinmeye tabir edilir.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, geç kalınmaya, karar vermekte zorlanmaya işaret eder. Gören kişilerin kendisine fayda sağlayacak bir iş yada gelişmede adım atmakta geç kalacağına, fırsatın kaçırılacağına tabir edilir. Ayrıca çözüme ulaşmayan konular yüzünden can sıkıntısı ve maddi kayıp yaşamak olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Eşyalı Ev Görmek

Rüyada eşyalı ev görmek, kişinin hanesi ve yuvasına olan bağlılığına işaret eder. Eşiniz ve çocuklarınız ile güzel zamanlar geçirmeye, onlara olan sevginize yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.