Rüyada “ Yer Silmek ” Görmek

Yer Silmek
Rüyada yer silmek, yaşamınızdaki olumsuzlukların biteceğine, zor ve sıkıntılı günlerin bir bir sona ereceği olarak tabir edilmiştir.

Rüyada yer silmek, yaşamınızdaki olumsuzlukların biteceğine, zor ve sıkıntılı günlerin bir bir sona ereceği olarak tabir edilmiştir. Gören kişinin iş ve özel yaşamına dair sorunların yerini güzelliklerin ve mutluluğun alacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin neşe duyacakları haberler alacağına, ellerine imkan ve fırsatlar geçeceğine delalet eder. Geçmişin ızdırap veren olay ve düşüncelerini geride bırakmaya, yep yeni bir hayat çizmeye rivayet edilir. Gördüğünüz bu rüya bundan sonra alacağınız karar ve düşüncelerinizde kendiniz ve mutluluğunuz adına uğraş vereceğinizi bildirir. Hayır içeren bir rüya olmak ile beraber, gönlünüzden geçene ulaşacağınıza, bekar kişiler için gönül kırgınlıklarını atlatıp, yeni bir aşka yelken açmaya yorulur. Evli biri için ise, hanede huzursuzluk çıkmasına sebebiyet veren konuların bir daha açılmamak üzere kapanacağına yorumlanır. Rüyada yer silmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yer Silmek Ne Demek

Rüyada yer silmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılarından feraha ereceğine, kaçan huzur ve neşesinin tekrar yerine geleceğine tabir edilmiştir. Gören kişilerin içinde dert olan sorunlarından kurtulacak olmasına, borçlu ise borcunu rahatlık içersinde ödeyeceğine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında da yeni bir başlangıç üzere olmasına, gireceği projelerde de başarılar elde edeceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Yer Sildiğini Görmek

Rüyada yer sildiğini görmek, müjde almaya, neşe ve huzur içinde olunacak bir dönem geçirileceğine rivayet edilmiştir. Ayrıca gören kişinin eski anı ve mutsuz eden konulardan kendisini koparacağına gelecek adına umut içerisinde olmasına tabir edilir.

Rüyada Bezle Yer Silmek

Rüyada bezle yer silmek, evli kişiler için kendisine hürmeti, saygıyı eksik etmeyen bir eşe sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu durumdan memnuniyet içinde olacağına, eşine karşı her daim sevgi ve saygı içinde olmasına yorumlanır.

Rüyada Yer Bezi Görmek

Rüyada yer bezi görmek, rüya sahibinin kazancını hayırlı yatırımlar için kullanacağına, birikimleri sayesinde ileride güzel bir yaşam sürmesine işaret eder. Aynı zamanda elde olanın değerini bilmeye, kişinin güzel bir hayat için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada Yeri Silmek

Rüyada yeri silmek, edinilen konum ve mevki için çok çalışıp, emek verildiğine işaret eder. Beklentilerin kişinin isteği doğrultusunda gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek, güzel ve aydınlık bir yaşama, istek ve hayallerin gerçekleşmesine işaret eder. Aynı zamanda çevresine karşı hoş görülü, yardımsever ve pozitif enerji veren birine yorumlanır. Rüyada kapının önünü silmek, rüya sahibinin hanesinde huzur ve sükunetini kaçırmak isteyen art niyetli kişilerden kurtulmasına, bu kişileri hayatından çıkarmasına tabir edilir. Rüyada kapı silmek, yeni bir iş yada haneye taşınmaya, şehir değişikliği yada yolculuğa çıkmaya yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.