Rüyada “ Yeşil Asma Yaprağı ” Görmek

Yeşil Asma Yaprağı
Rüyada yeşil asma yaprağı görmek, gönlünüze huzur verecek gelişmelerin yaşanmasına, mutluluk ve sükunet içerisinde geçecek bir döneme tabir edilir.

Rüyada yeşil asma yaprağı görmek, gönlünüze huzur verecek gelişmelerin yaşanmasına, mutluluk ve sükunet içerisinde geçecek bir döneme tabir edilir. Görülen bu rüya, işlerde canlanma yaşanmasına, özel yaşamınıza dair sevinç verici olayların müjdecisi olarak da yorumlanmıştır. İçinizde sıkıntı olan, dert edinip, üzüldüğünüz olayların bir bir sonlanmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin büyük kazanımlar elde edeceğine, maddi kaygılarının sonlanacağına, geçim derdi yaşamayacağına işaret eder. Aynı zamanda aile içi ilişkilerin gelişmesine, evlilerin eşi ve çocukları ile güzel günler yaşamasına yorulur. Düş sahibi bekar ise, bahtının ve kısmetinin açılmasına, aşık olduğu kişi ile mutlu bir birliktelik içinde olacağına, evlilik yolunda ilerlemeye rivayet edilir. Bazen de yapılan iyi davranışların karşılığını almaya, çevreniz tarafından itibar ve saygınlık gören biri olacağınıza yorumlanır. Rüyada yeşil asma yaprağı görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Asma Yaprağı Görmek Nedir

Rüyada yeşil asma yaprağı görmek, hidayete ermeye, sizi kötülüklere sevk eden iş ve çevreden uzaklaşmaya tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya islami olarak, gösterilen sabır ve emeklerin karşılığını fazlası ile alacağınıza, kötü olandan uzaklaşarak, iyi ve güzel olana yönelmek olarak da rivayet edilir. Ayrıca uzun süredir hayalini kurduğunuz bir geziye çıkmaya, bu seyahatten eliniz dolu geleceğinizi bildirir.

Rüyada Asma Yaprağı Vermek

Rüyada asma yaprağı vermek, değer verilen birisine destek olmaya, sıkıntı ve zorluk içinde olduğu bir dönemde gereken vefayı göstermeye işaret edilir. Gördüğünüz bu rüya, yakın bir gelecek içerisinde iş yaşamınızda ortaklıklar kurabileceğinize, tanışılan yeni kişiler ile bir yola çıkmaya delalet edilir.

Rüyada Yeşil Taze Asma Yaprağı Görmek

Rüyada yeşil taze asma yaprağı görmek, rahmet ve berekete nail olmaya, salih kişiler ile ahbaplık kurmaya tabir edilir. Görülen bu rüya, dost meclislerinde bulunmaya, insanlar adına faydalı olacak işler içinde bulunmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Birinden Asma Yaprağı Almak

Rüyada birinden asma yaprağı almak, yetenek ve becerileriniz sayesinde ön planda olmaya, yeni ve size kazanç sağlayacak iş teklifleri almaya işaret edilir. Gördüğünüz bu rüya, bazen de size bilgi ve tecrübesi sayesinde yön gösterecek, konum ve mevki edinmenizi sağlayacak birisi olarak da tabir edilir.

Rüyada Asma Ağacı Görmek

Rüyada asma ağacı görmek, her yönü ile sizi tamamlayan, her zor anınızda yanınızda bulunacak vefalı birisine, dosta işaret edilir. Bekar biri için tanışacağı karşı cinsten biri ile bulacağı huzura, büyük bir aşk ile bağlanacağı ve evlilik yolunda ilerleyeceği birine yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.