Rüyada “ Yeşil Cami ” Görmek

Yeşil Cami
Rüyada cami görmek güzel ve iyidir. Ruhun ve bedenin temizliğine, adil olmaya, eline, diline ve beline hakim olmaya ayrıca dine duyulan sevgi ve saygıya işaret eder.

Rüyada Cami Görmek; Rüyada cami görmek güzel ve iyidir. Ruhun ve bedenin temizliğine, adil olmaya, eline, diline ve beline hakim olmaya ayrıca dine duyulan sevgi ve saygıya işaret eder.Rüyada yeşil cami görmek rüya sahibinin ilminin ve maneviyatının yükseleceğine faydalı ilim alacağına yorumlanır.

Rüyada Cami Yaptırdığını Görmek; Rüyada cami yaptırdığını görmek rüya sahibinin umreye yapacağı ziyarete ve kendisi gibi dini bütün ve tüm dini vecibeleri yerine getiren biri ile yapacağı izdivaca işaret eder.Rüyada cami görmek maddi ve manevi temizliğe günahlardan arınıp hak yoluna dönmeye işaret eder.

Rüyada Camiye Girdiğini Görmek; Rüyada camiye girdiğini görmek özlemi duyulan bir kazanca, kısa zamanda alınacak sevindirici haber duymaya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, yüksek gelire, aşk hayatının iyi gittiğine, kolay elde edilen kazanca işarettir.

Rüyada Cami Yaptırmak; Rüyada cami yaptırmak  büyük mevkiye ulaşacağına, varlıklı tanıdığa, yağmura, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, iyi gelire maddi ve manevi anlamda bolluğa işarettir.

Rüyada Camide Bulunmak; Rüyada camide bulunduğunu görmek manevi huzura, dini yolda kendini geliştirmeye, insani anlamda derecenin yükselmesine işarettir.

Rüyada Camide Namaz Kılmak; Rüyada camide namaz kıldığını görmek rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar ile çok büyük miktarda para ve mal kazanacağına işarettir.

Rüyada Cami Minaresi Görmek; Rüyada cami minaresi görmek rüya sahibinin  dinine olan bağlılığı ve sevgisi ile anılan, herkesin kendine imrendiği bir mümin olarak tabir edilir. Rüyada minare gören kişinin temiz kalpli oluşu sayesinde her işi gücü rast gider, mesleğinde dikkat çekecek şekilde başarı gösterir.

Rüyada Cami İnşaatı Görmek; Rüyada cami inşaatı görmek üne sahip olmaya, getirili işlere, mutluluk dolu zamanlara, kolay kazanılan mala, ulaşılan kuvvete ermeye, devlette mertebeye yükseleceğine işarettir.

Rüyada Cami Avlusu Görmek; Rüyada cami avlusu görmek  kişinin büyük bir yardımda bulunacağı, kötü durumda olan birinin yüzünü güldüreceği ve Allah katında sevap kazanmış olacağı anlamına da gelir. Çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Cami Hocası Görmek; Rüyada cami hocası görmek  paranın kazançlı olmasına, toplum yaşamında mutluluğa, aydınlık geleceğe, samimi orta yaşlı kimseye, manevi yükü bulunan kişiden yakasını kurtarmaya, sevince kavuşulacağına, yakında duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, emniyetli yaşamaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, dingin kalacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Cami Avlusunda Oturmak; Rüyada cami avlusunda oturduğunu görmek  iyi sağlığını muhafaza etmeye, refah dolu yarınlara, bol kazanca, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, kısmete yorumlanır.Rüyada türbe görmek rüya sahibinin affı gereken günahı olduğuna yada o zatın duasına ihtiyacı olduğuna yorumlanır.

Rüyada Cami Yanması Görmek; Rüyada cami yanması görmek rüya sahibinin yaşadığı yerde dini eksikliklerin olmasına, fitnenin ve karmaşanın çıkmasına, insanların dinden uzaklaşmalarına yorumlanmaktadır.

Rüyada Cami Aramak; Rüyada cami aramak cömert tanıdığa, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, istenilen bir kazanca, önemli güce, iyi geleceğe, kısa zamanda öğrenilecek sevindirici haber duymaya işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.