Rüyada “ Yeşil Gelinlik ” Görmek

Yeşil Gelinlik
Rüyada yeşil gelinlik görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olmakla beraber kişinin evliyse eşinden hayır görmesine bekar ise evlilik olarak tabir edilmiştir.

Rüyada yeşil gelinlik görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olmakla beraber kişinin evliyse eşinden hayır görmesine bekar ise evlilik olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin dini vecibelerine sıkı sıkıya bağlı olacağına işaret eder. Rüyada yeşil gelinlik görmek, bekar kimseler için arkada ortamında tanışılan iyi huylu, temiz kalpli biriyle evlilikle sonuçlanacak bir tanışmaya vesiledir. Evli kimseler için eşten hayır görmeye ve aile birliği için çok çalışma ve gayret göstermeye delalet eder. Rüyada yeşil gelinlik görmek, rüya sahibinin dini konulara yöneleceğini batıl inançlara ve saçma hurafelerden uzaklaşacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin hacı adayı olma isteğine ve hac yolculuğuna çıkmak olarak tabir edilir. Rüyada yeşil gelinlik görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Gelinlik Görmek İslami

Rüyada yeşil gelinlik görmek islami yorumuna göre, kişinin hayırlara vesile olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kavga ve kırgınlıklardan uzak olup hayatı neşe ve huzur içersinde yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin hacı olma düşüncesinde olma isteğine ve kutsal toprakları ziyaret etmek olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Yeşil Gelinlik Almak

Rüyada yeşil gelinlik almak, rüya sahibinin aldığı gelinlik yeni ise sıkıntılardan uzak olmaya mutlu ve rahat bir yaşam sürmesine işaret eder. Alınan gelinlik eski ve yıpranmış ise aile büyüklerince kınanıp kırılmaya delalet eder.

Rüyada Yeşil Gelinlik Giymek

Rüyada yeşil gelinlik giymek, rüya sahibinin ahlaki kurallara sıkıca bağlı olduğuna kendi ve ailesine helal getirecek olaylar içersinde bulunmayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin Kuran okumaya özen gösterdiğine ve hatim etmesine vesiledir. Görülen bu rüya aynı zamanda onur ve gurur duyulacak işler içersinde olmaya delalet eder.

Rüyada Yeşil Nişanlık Giymek

Rüyada yeşil nişanlık giymek, normal yaşamda da nişanlanmaya işaret eder. Bu rüyayı görenler evli ise aile bireylerinden birinin kısa zaman içersinde nişanlanacağına delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda evli kimseler için eşler arasında sevginin artacağına  tabir olunur.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek, hayra alamet olup bekar kimseler için evliliğe adım atılacağı olarak rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin mutlu ve müjdeli bir haber almasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin evli kimseler için hayırlı bir evlat sahibi olmaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.