Rüyada “ Yeşil Yılan Boğmak ” Görmek

Yeşil Yılan Boğmak
Rüyada yeşil yılan boğmak, rüya sahibinin gayrimüslim bir kişi tarafından zarar verilmek istendiğine işarettir. Rüyada yılan boğmak diyanet yorumu okuyun

Rüyada yeşil yılan boğmak, rüya sahibinin gayrimüslim bir kişi tarafından zarar verilmek istendiğine işarettir. Bu rüyayı görenlerin din işlerini paravan olarak kullanan kötü niyetli bir kişi veya kişilerce düşmanca tavırla karşılaşacağına fakat Yaradanın izniyle sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. Rüyada yeşil yılan boğmak, bu rüyayı görenin kendi dışında kimseyi insan olarak görmeyen kişilerce maddi ve manevi açıdan keder ve sıkıntılara sokulmak isteneceğine fakat hayal ve emellerinin boşa çıkacağına yorumlanır. Rüyada yeşil yılan boğduğunu görmek, rüya sahibinin kendi inancı dışında hiç bir inancı benimsemeyen gayrimüslim biri tarafından aile hayatına düşmanca tavır içerisinde bulunan biri olduğuna fakat aile fertlerinin el birliğiyle bunu atlatacağına yorumlanmıştır. Rüyada yeşil yılan boğmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Aynı zamanda rüyada yılan görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Yılan Boğmak Diyanet

Rüyada yeşil yılan boğmak diyanet yorumuna göre; toplum içersinde nifak sokmaya çalışan gayrimüslim bir kişiye yorumlanır. Görmüş olduğunuz bu rüyada ise bu kişiye karşı birlik ve beraberlik içersinde olunacağına ve  bu kişiyi etkisiz altına almak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Sarı Yılan Boğmak 

Rüyada sarı yılan boğmak, güç ve kudret sahibi bir düşmanın olduğuna ve bu düşmanla büyük mücadele edileceğine yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin herkesi etkisi altına almış görünen bir düşmanı bulunduğuna fakat Allah’ın izni ve inayetiyle bu düşmana boyun eğmemeye ve onunla yapılacak savaşı kazanmaya delalet eder.

Rüyada Siyah Yılan Boğmak

Rüyada siyah yılan boğmak, hiç bir manevi değeri, kutsalı bulunmayan sert, kötü ve belalı bir düşmanın olduğuna ama bu düşmana karşı kazanılacak zafere işarettir. Bu rüyayı görenlerin çevresi tarafından vereceği sıkıntıdan çekinilen ve uzak durulan biriyle düşmanlık yapacağına ve bu düşmana karşı üstün geleceğine işarettir.

Rüyada Büyük Yılan Boğmak 

Rüyada büyük yılan boğmak, rüya sahibine bulunduğu her ortamda zarar verme çabası içersinde olan büyük bir güce sahip bir düşmanla yapılacak savaşa yorumlanır. Bu rüyayı görenin bu düşmana karşı büyük mücadeleler vereceğine ve zafere ulaşacağına delalettir.

Rüyada Küçük Yılan Boğmak 

Rüyada küçük yılan boğmak, rüya sahibinin ne kadar iyilik yaparsa yapsın ilk fırsat da onu sırtından vuracak bir düşmanın varlığına ve onu def etmeye yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin her fırsatta iyilik yaptığı birinin arkasından iş çevirdiğini öğreneceğine ve onu silip atacağına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.