Rüyada “ Yeşil Yılan ” Görmek

Yeşil Yılan
Rüyada yeşil yılan görmek haberci olarak bilinir rüya sahibinin sıkıntılı ve maddi zorluklar yaşayacağı bir döneme gireceğinin habercisidir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek: düşmanınızın size manevi zararlar vereceğine dini inançlarınıza aykırı olan harama bulaşacağınızı tabir edilir. Rüyada yeşil yılan görmek, dini inancı zayıf, Allah’ın birliğine, dirliğine inanmayan, aklı fikri kötülüğe çalışan, insanları yanlıları sürükleyen kötü niyetli insanlara delalet eder. Dini rüya alimlerine göre rüyada yeşil yılan görmek, çaresizliğe düşmeye, umutların yok olmasına, pişmanlık duymaya, hastalığın ve kötülüğün başınızdan ayrılmamasına işarettir der.

Ünlü rüya tabiri İmamı Nablusi ‘ye göre rüyada Yeşil Yılan görmek: iman zayıflığına, Allah’a kulluk olmaktan çıkıp şeytanın yaverliğini yapmaya, hayatını helal yollarda kazanmaktan yerine insanlar kötülük yaparak kişilere maddi ve manevi zararlar vermeyecek yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda hastalığın, kötülüğün, bencilliğin işareti olup insanları zorla durumu solmaya delalettir.

Rüyada Yeşil Yılan Sokması Görmek 

Rüyada yeşil yılan sokması görmek: hayırlara işaret etmediği gibi kişinin başının dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmayarak kazançlarının bereketsiz olacağına, yaptığı her işte başarısız olup talihinin hiç dönmeyeceğine, ibadete zayıflığı ve inanç düşüklüğünden helal kazanç sağlamak yerine harama yöneleceğine bu sebepten dolayı yaptığı her işte mutsuz olup ailesinden ve sevdiklerinden uzak duracağınıza yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek 

Rüyada yeşil yılan öldürdüğünü görmek: hayatınızda zararlar verip sizi kötülük yapmayan çalışan, hanenizi ikilik katarak ailenizi birbirine düşüren çevrenizdeki kötü niyetli insanlardan kurtulup huzurun bulacağınıza yorumlanır. Rüyasında yeşil yılan öldüren kimse başındaki kötü müsibetlerden kurtulur, iş hayatında yükselmesine engel olan, yaptığı her işte zarar vermeye çalışan insanları bertaraf ederek başarısına engel olmaya çalışan kişileri yok eder. Bu rüya aynı zamanda zorluklar göğüs gelerek elde edilecek başarıyı, hanenize huzursuzluğa, sağlıklı ve mutluluk bol kısmeti geleceğe yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Kovalaması Görmek 

Rüyada yeşil yılan tarafından kovalandığını görmek: rüyayı gören kimsenin her anlamdan başarılı olup yükselmesinin istemeyenler ona zarar vermekten mutluluk duyan, kişinin yaptığı her işte sorunlar yaratarak kişiyi başarısızlığı sürükleyen kötülüğe art niyetli kişilerle yorumlanır ken aynı zaman de hane içinde uzun süreli hastalığın yakalanan sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeyelim delalet eder. Rüyada yılan kovalaması ya da yılan tarafından kovalandığını görmek, kötülüklerden kurtulup, gönül rahatlığına ermeye, birlik beraberliğe, hane içinde mutluluğa, kısmetinize, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılandan Kaçmak 

Rüyada yeşil yılandan kaçtığını görmek: rüya sahibinin rahatsızlık duyduğu, huzursuz olduğu bir kimsenin sürekli gölgesinde dolaşmasından dolayı sıkıntıya düşeceğine, gittiği mekanlarda başına dert olup ayak bağı olmasından dolayı yaptığı her işte başarısz olacağına, bugün kişi yüzünden ailesiyle delalet sürekli sorunlar yaşayarak sonunda hane içindeki ayrılıkların yaşanmasına vesilesiyle olacağına yorumlanır. Bunu rüya genelde kişinin kurtulmak isteyip te kurtulamadığı mutsuz olmasın sebep vererek bir takım sorunların sürekli başından olup kişiye huzur vermemesine şeklindedir tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yılanın Elinizi Isırması Görmek 

Rüyada yeşil yılanın elinizi ısırdığını görmek: hayra delalet eden bir rüya olmadığı gibi kişinin elini yılanın ısırdığını görmesi de çevresinde ki güvenip inandığı dostlarından göreceği zarara, ümitsizliğe kapılıp insanlara karşı güvenin yok olmasına, iyiki niyetli oluşunun başına açacağı sorunlara yorumlanır. Rüyasında yılan tarafından ısırıldığını ya da sokulduğunu gören kişi kardeşi gibi görüp değeri verdiği kişiden zararlar görür, ona karşı yaptığı yatırımlarda zarara uğrayarak maddi ve manevi kayıpların yaşanmasına sebep olur. Bu rüya kişinin hayatı konusunda atacağı olumsuz adımlara işarettir.

Rüyada Yeşil Yılanın Kafasını Koparmak 

Rüyada yeşil yılanın kafasını kopardığını görmek: yılan rüyasının tersine güzelliği sembol eder bu rüya kişinin kurtuluşu olarak ta tabir edilir. Bu rüyayı gören kişilere tüm sıkıntılarını geride bırakır, hayatı pozitif yönleriyle dolu dolu yaşar, yaptığı her işte büyük kazançlar else eder. Rüyada yılan kafasını kopardığını görmek, başka bir değişle yapılan hatalardan pişmanlık duyarak tövbe etmeye, şeytanın buyruklarına boyun etmeyerek Allah kulluk etmeye, kendisinde sunulacaktır kazanca şükrederek hanesine helal lokma sokmaya delalet edilir.

Rüyada Yeşil Yılan Tutmak Görmek 

Rüyada yeşil yılan tuttuğunu görmek: kötü kimselerle geçinmeyi, husumet ve düşmanlığı gizli tutarak, düşmanı idare etmeyi ifade eder. Rüyasında yılan tutan kimselere başına gelebilecek kötülüklerine bildiğim halde hem kendisini hemde ailesini risk sokacak hatalar yapar, eline geçecek fırsatları değerlendiremeyerek hayatı akışına bırakmayı tercih eder. Bu rüya genel olarak amaçsızca yaşayan hiç bir hayali yaşama tutacak emeli bulunmayan basit kişilere işaret olarak gösterilir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmenin Psikolojik Anlamı 

Rüyada yeşil yılan görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren yeşil yılan rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Yeşil yılan sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.