Rüyada “ Yeşil Zeytin ” Görmek

Yeşil Zeytin
Rüyada yeşil zeytin görmek helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada yeşil zeytin yemek orta direk bir bütçeye, yeşil zeytin toplamak bolluğa, berekete işaret eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada yeşil zeytin görmek; bereket ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin bollaşıp maddi sıkıntılardan kurtulacağına, rahata kavuşup zahmetle yaptığı işlerin meyvesini toplayacağına, lüks ve rahat bir hayat yaşayıp gelecek kaybından kurtulmaya, ailesiyle birlikte kısa süreli eğlenceli aktüaliteler düzenleyeceğine yorumlanır.  Rüyada yeşil zeytin görmek gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Yeşil zeytin mal, mülk, kısmettir.

Rüyada Yeşil Zeytin Yemek

Rüyada yeşil zeytin yemek; bolluk bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında ticari anlamda büyük kazançlar elde ederek servetine servet katacağına, hayatını renkli eğlenceli hale getirip gününü gün yapacağına, kafasına hiç bir şeyi takmayan hayatı akışına bırakarak yaşamasını bilen kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Toplamak

Rüyada yeşil zeytin toplamak; çok makbuldür. Kısmet anlamına gelir. Rüyada yeşil zeytin toplamak kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında yeşil zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir.

Rüyada Yeşil Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada yeşil zeytin ağacı görmek; rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek kendisine yeni iş imkanları hazırlayacağına, farklı insanlarla bir araya gelerek kendisini geliştireceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip mutlu bir evliliğe adım atacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada yeşil zeytin çekirdeği görmek; rüyayı gören kişinin herkesin hayır duasını alacağı, toplum ve insanlar için hayırlı işler yapıp herkes tarafından örnek gösterileceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde vicdanına kulak vererek insanlar arasında ayrım yapmamaya dikkat edeceğine , kul hakkını her zaman ön planda tutup adaletiyle kendini duyurduğuna yorumlanır.

Rüyada Yeşil Zeytin Dalı Görmek

Rüyada zeytin dalı görmek; rüyayı gören kimsenin düşmanlık ve kin güttüğü çevresinde ki kişilerle aynı ortamda bir araya gelir bir organizasyona katılacağına, uzun zamandır süre gelen kırgınlıkların son bulup barışın ve dostluğun kurulacağına, kişinin iş hayatında büyük emek harcayarak emek verdiği bir işte başarı elde edip kazancına kazanç katacağına delalet eder.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek; bir çok şekilde tabir olunur; sari zeytin kedere, yeşil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyasında zeytin yediğini görmek, iyi kimseler için mala, kötüler için ise kedere delalet eder. Bir yerde yığılı ve küme halinde zeytin görmek ibadete delalet eder. Abdülgani Nablusi’ye göre; ekmekle zeytin yediğini gören bir menfaate erişir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. nurcan bayır dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı ramazanlar hocam rüyamda zeytin bahçesi nde yeşil zeytin topluyor dum ailemle birlikte rüyamın neye işaret ettiğini yorumlar mısınız iyice günler.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Nurcan hanım hayırlı ramazanlar rüyada yeşil zeytin görmek ya da yeşil zeytin toplamak; bereket ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin bollaşıp maddi sıkıntılardan kurtulacağına, rahata kavuşup zahmetle yaptığı işlerin meyvesini toplayacağına, lüks ve rahat bir hayat yaşayıp gelecek kaybından kurtulmaya, ailesiyle birlikte kısa süreli eğlenceli aktüaliteler düzenleyeceğine yorumlanır.