Rüyada “ Yeşillik ” Görmek

Yeşillik
Rüyada yeşillik görmek, her anlamda geniş rızıklar elde etmeye, sıkıntı ve dertlerin geride kalmasına şans ve kısmete rivayet edilmiştir.

Rüyada yeşillik görmek, her anlamda geniş rızıklar elde etmeye, sıkıntı ve dertlerin geride kalmasına şans ve kısmete rivayet edilmiştir. Gören kişilerin mutlu bir yuvası olmasına, maddi ve manevi tasalardan uzak bir yaşam sürmeye delalet eder. Çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber, salih ameller içinde olunduğuna, yapılan iyilik ve yardımlar sayesinde kaza ve beladan uzak kalınacağına işaret eder. Alimler nazarında salih rüyalardan kabul edilmiş olup, borçlunun borcundan kurtulmasına, ticaret erbabı için işlerinin açılmasına, devlet kademesinde görev alan birinin mevkisinin artacağını bildirir. Aynı zamanda manevi yaşamdan alınan keyfe, hane içinde birlik ve dirliğe yorulur. Gördüğünüz bu rüya evli kişiler için eşi ile sevgi bağının kuvvetli olmasına, evinde huzurlu bir yaşam sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada yeşillik görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını takip edebilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Rüyada Yeşillik Görmek İslami 

Rüyada yeşillik görmek islami yorumuna göre, dini vecibelerin yerine getirilme gayreti içinde olmaya, yapılan işin makbul olmasına işaret eder. Ferahlık ve esenlik içinde geçecek dönemlere, dünya yaşamı kadar ahiret yaşamınada verilen öneme delalet eder. Gören kişinin kısmetinin açılmasına, bekarlar için ahlaklı, içinde Allah korkusu olan biri ile tanışmaya, evliler için hanedeki mutluluğa ve birliğe yorumlanır.

Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyada yeşil alan görmek, büyük mutluluğa kavuşmaya, huzur ve sükunet içinde geçecek zamana işaret eder. Gören kişi hasta ise Allah’ın izni ve inayeti ile sağlığına kavuşmasına, borçlu biri ise kısa zaman içinde borcunu ödemeye yorulur.

Rüyada Yeşillik İçinde Koşmak

Rüyada yeşillik içinde koşmak, istenilen ve hayali kurulan isteklere ulaşmak adına biraz çaba gösterilmesi gerektiğine işaret eder. Gören kişinin elde edeceği başarı ve zenginlik olarak tabir edilen bu rüya, emek harcandığı sürece istenilen bir hayata kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada Yeşillik İçinde Yürümek

Rüyada yeşillik içinde yürümek, iş ve özel yaşama dair, hayali kurulan bir yaşam olarak tabir edilmiştir. Manevi olarak huzur içinde olmaya, tüm dert ve sıkıntıların geçmişte kalacağına, gönlünce yaşanılacak bir ömre yorumlanır.

Rüyada Yeşillik Toplamak

Rüyada yeşillik toplamak, elde edilecek helal rızka, dünyalığa işaret eder. Bu rüyayı görenlerin temiz ahlak sahibi, hoş görülü ve işine ve evine son derece bağlı biri olduğunu gösterir.

Rüyada Yeşillik Sulamak

Rüyada yeşillik sulamak, gören kişi genç ise, eğitim ve iş yaşamında edineceği güzel mevkiye, kendisini yetiştirmeye işaret eder. Yaşça olgun birinin bu rüyayı görmesi, öğretici konumunda olmaya, genç ve tecrübesiz kişilere n ayak olmaya, yön göstermeye yorulur.

Rüyada Yeşillik Yıkamak

Rüyada yeşillik yıkamak, rüya sahibinin geleceği adına gösterdiği çabaya işaret eder. Gören kişi için neşe duyacağı, eğleneceği ortamlarda bulunacağına, dost meclislerinde keyifli zaman geçirmeye yorulur.

Rüyada Yeşillik Yolda Yürümek

Rüyada yeşillik yolda yürümek, hak yolunda olmaya, dini vecibelere sıkı sıkıya bağlı bir yaşam sürmeye işaret eder. Aynı zamanda iş yaşamında alınan karaların atılan adımların sizin hayrınıza olmasına, girilen bir işten yüklü miktarda kazanç elde etmeye delalet eder.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Rüyada yeşil arazi görmek, takva ve haya sahibi olmaya işaret eder. Günahtan uzak kalmaya, haramdan kaçmaya işaret eder. Gören kişinin İslam dininin şeriat ve sünnetine uygun bir yaşam süreceğine rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.