Rüyada “ Yeşillik Yemek ” Görmek

Yeşillik Yemek
Rüyada yeşillik yemek, farklı anlamlar taşımak ile beraber, taze yeşillik gören kişi için alın teri ve temiz rızka işaret eder.

Rüyada yeşillik yemek, farklı anlamlar taşımak ile beraber, taze yeşillik gören kişi için alın teri ve temiz rızka işaret eder. Ayrıca hasta iseniz, sağlık bulmaya, rızkın ve nasibin çoğalmasına, emeklerin karşılığını almak olarak da bildirilir. Bazende sorumluluk almaktan kaçınmaya, hayatı toz pembe görmeye tabir edilir. Deyim yerinde ise bugün bulup, bugün yemeye, yarınları düşünmeden hareket etmeye rivayet edilmiştir. Çürük yada kötü görünümlü yeşillik yemek, size fayda sağlamayacak mal ve mülke yorulur. Gören kişi için elinde avucunda olanı kaybetmeye, yapılan hatalar yüzünden maddi zarar yaşanacağına yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya, yaşamınız ile ilgili aldığınız kararların gözden geçirilmesi gerektiğine, hatalar için telafi yoluna gidilmesini bildirir. Aynı zamanda uzun ve sağlıklı bir ömre, bekar kişiler için kısmet ve tanışılacak biri olarak da yorumlanmıştır. Rüyada yeşillik yemek ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Merak edenler için rüyada yeşillik görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Yeşillik Yemek Ne Demek

Rüyada yeşillik yemek, bol kazanca, devamı olan getiriye, hayırlı bir işe başlamaya delalet eder. Diyanet yorumuna göre yeşillik yediğini gören kişinin, ömrü bereketli ve uzun olur. İslami anlamı olarak, hakka ve adalete olan bağlılığınıza, bu yolda ilerlemeye rivayet edilir. Aynı zamanda rızkın temini için alın teri dökmeye, helalinden kazanmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Yeşilliklere Uzanmak

Rüyada yeşilliklere uzanmak, uhrevi bunalımlardan kurtulmaya, dert ve tasadan arınmak olarak tabir olunur. Yeşilliğe uzandığını gören kişinin, endişe duyduğu bir olaydan emin olacağına, korkularından kurtulacağına rivayet edilmiştir. Bazen de gönlünü de olan kişiye kavuşmak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Yeşillik Toplamak

Rüyada yeşillik toplamak, iyi ve güzel olana yönelmeye, sıkıntılarınızı üzerinizden atmak olarak gösterilir. Rüyasında yeşillik topladığını gören kişinin, gam ve kederden uzak bir yaşamı olur.

Rüyada Yeşil Görmek

Rüyada yeşil görmek, hakka olan bağlılığınıza, dini vecibelerinize sıkı sıkıya bağlı olduğunuzu gösterir. İstenilen bir işin kısa zaman da gerçekleşeceğine, bu olayın hayrınıza sonuç vereceğine rivayet edilir. Rüyada yeşil renk gören kişi, mutlu olacağı olaylar ile karşılaşır. Hem dünya hemde ahiret yaşamı için çaba ve emek harcamak olarak da alimler bildirmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.