escort alanya

Rüyada “ Yetim ” Görmek

Yetim
Rüyanızda bir yetime yardım ettiğinizi görmeniz hane içinde mutlu huzurlu olduğunuza ve dert ve kederin sizden uzak olduğuna işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada Yetim Görmek ;  Rüyada yetim görmek iyilik yapacağınıza işaret eder. Rüyanızda bir yetime yardım ettiğinizi görmeniz hane içinde mutlu huzurlu olduğunuza ve dert ve kederin sizden uzak olduğuna işaret ettiği yorumlanır. Rüyada yetim görmek, yapılan hayır ve hasenatlar kişinin manevi zenginliği ve vicdani rahatlılığı olduğu için bu şekilde hayra işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin huzur ve sukunet içersinde olmalarına tabir edilmiştir. Gören kişilerin insanlara yardım edeceğine, düşkün ve muhtaç kişilere el vereceğine rivayet edilmiştir. Rüyanızda bir yetim görüp de ona yardım etmediğinizi görmeniz sıkıntı ve maddi zorluklar çekeceğinize işaret eder. Rüyada yetim görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağlayan Bir Yetim Görmek ; Rüyada ağlayan bir yetim çocuğunu görmek aile içinde akrabalarınızda sizden yardım bekleyenlerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Yetim Kız Çocuk Görmek ; Rüyada yetim bir kız  çocuğu görmek hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza ve size bağlı bir evlada işaret eder.

Rüyada Yetim Erkek çocuk Görmek ; Rüyada yetim erkek  çocuğu gören kişi evli ise hayırlı bir erkek çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada yardım ettiğiniz çocuk haneye huzur ve muhabbet getireceğine de işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada Öksüz Çocuklar Görmek ; Rüyada öksüz çocukların olduğunu görmeniz sizden şefaat dileyenlerin olduğuna işaret eder ve Rabbimin sizi cömert kulları arasına aldığına işaret etmektedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.