Rüyada “ Yetimhane ” Görmek

Yetimhane
Rüyada yetimhane görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada yetimhaneden kaçtığını görmek iyi değildir zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Yetimhane Görmek

Rüyada yetimhane görmek; birden fazla şekilde yorumlanmıştır. İş hayatınızda kötü niyetli kimseler ile karşı karşıya gelip büyük çatışmalar yaşayacağınıza, hayallerinize kavuşmak için büyük anlamda çaba göstereceğinize, girmiş olduğunuz bir işte yarım kalıp başarı elde edemeyeceğinize, maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayacağınıza, yanlış seçimleriniz sonucunda elinizdeki mal varlığınızı da kaybedeceğin ize yorumlanır.

Rüyada Yetimhanede Kalmak 

Rüyada yetimhanede kalmak; geçmişinize bağlı kalmayıp kendinize yepyeni bambaşka bir hayat kurmaya, sevdiklerinize hep beraber olmaya hayırlı kısmetli bir işe girmeye işaret eder. Rüyada yetimhanede kalmak aynı zaman da  iş yerinde terfiye, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, faydalı uğraşlara gireceğine, mal varlığına gelecek bolluğa, aşk hayatında mutluluğa, imrenilen bir geleceğe, mutluluk dolu günlere, problemlerden uzak olacağına, sevince erişileceği ne yorulur.

Rüyada Yetimhaneye Gitmek

Rüyada yetimhaneye gitmek; iyi bir birlikteliğe, rahatlığa, kazanılan servete, iyi zamanlara, şöhrete ermeye, güvende kalmaya, bol kazanca, isteklerin gerçekleşeceğine, ilişkisinin iyi olacağına, dostluklarında huzura, huzurlu bir hayat süreceğine işarettir. Rüyada yetimhaneye gitmek başka bir değişle uğraşlar sonucu elde edilen zafere, yüklü miktarda ulaşılan mala, hak edilen zafere ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Kendisini Yetimhanede Görmek

Rüyada kendisini yetimhanede görmek; kötü huylu bir akraba tarafından zarar görmeye, zora düşmeye, rahatının kaçacağına işarettir.   Kendisini yetimhanede görmek başka bir değişle zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu hünere, sıkıntı sonrasında gözlediği onura, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği nimete, kaybettikten sonra kavuştuğu ticari kazanca işaret eder.

Rüyada Yetimhaneden Kaçmak

Rüyada yetimhaneden kaçmak; refaha ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya maddi bolluğa ermeye işaret eder. Bu rüyayı gören kimse içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulur geçmişteki sıkıntılarına son verir ailesiyle birlikte huzurlu bir hayat sürdürür.

Rüyada Yetim Görmek

Rüyada yetim görmek; rüya sahibinin toplum tarafından dışlanmasına, küçük görülmesine ve yaptığı işlerin insanlar tarafından ilgi görmemesine delalet eder. Yapılan bir hatanın geri dönüşünün olmadığına ve uzunca bir süre bu şekilde sorunlar yaşanacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kişinin eskisi gibi saygı gösterilen bir tarafı kalmadığına tutuculuğunu yitirdiğine her kes tarafından ezilen küçük görülen bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada Yetim Birini Görmek

Rüyada yetim birini görmek; İş hayatında yapılan hatalar yüzünden mali sorunlara yaşanmasına, işlerin kötüleşmesine ve çalışma alanı değiştirmeye yorumlanır. Rüyada yetim birini gören kimse aynı zaman da başka insanlarla yapılan anlaşmalarda ve işlerde hileye ve yalana başvurulduğuna işaret eder. Yapılan hatadan dönülmediği takdirde uğursuzluklarla karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyada Kendisini Yetim Görmek

Rüyada kendisini yetim görmek; rüyada kendisini yetim gören kişinin ailesi ve iş hayatında karşılaşacağı sorunlar yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacağına, karşısına çıkan en küçük sorundan dolayı bile sıkıntıya düşeceğine yaptığı işlerde düzen sağlayamayıp ileriye gidemeyeceğine rüya sahibinin, tüm çabalarına rağmen yine de bir düzen tutturamayıp iş hayatını sonlandıracağına ve başka işlere girişeceğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.