Rüyada “ Yıkanmak ” Görmek

Yıkanmak
Rüyada yıkanmak, rüya sahibinin istek ve dualarının gerçekleşmesine sorun ve sıkıntılarından arınacak kadar rahata ermesine işaret eder.

Rüyada yıkanmak, rüya sahibinin istek ve dualarının gerçekleşmesine sorun ve sıkıntılarından arınacak kadar rahata ermesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında kötü giden herşeyin peş peşe düzeleceğine delalet eder. Rüyada yıkanmak, kişinin huzurunu kaçıran mutsuz eden olayların son bulmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişiye yeni kapıların açılmasına şansın ve talihin kişiden yana olmasına rivayet olunur. Rüyada yıkanmak, kişinin güzel bir hayata kavuşup eski kötü anıları zihninden sileceğine, rahata ermesine yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ruhi sıkıntılarından kurtulacağına, hastaysa kısa bir zaman içersinde şifa bulup sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Rüyada yıkanmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yıkanmak İslami Yorumu

Rüyada yıkanmak islami yorumuna göre, kişinin kötü huy ve davranışlarından arınacağına hak yolu üzerinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi olarak rahat bir zemine kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin iş ve hanesine bolluk ve bereketin mazhar olacağına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin alacağı müjdeli bir haberle adeta çocuk gibi sevinç ve neşe yaşayacağına rivayet olunur.

Rüyada Sabunla Yıkanmak

Rüyada sabunla yıkanmak, kişinin yeni bir işe ve bol kazanca sahip olup uzun süredir yaşamış olduğu geçim sıkıntısından kurtulacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi zorluklarını aşacak yeni bir iş alanına yöneleceğine kişiyi huzursuz eden maddi sıkıntılardan kurtulmaya tabir olunur.

Rüyada Banyoda Yıkanmak

Rüyada banyoda yıkanmak, kişinin adeta yeniden doğacağına ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin neşe ve sevinç veren bir kişiyle tanışıp evlilik yolunda ilerleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşiyle aralarındaki problemleri aşıp daha huzurlu olmaya tabir olunur.

Rüyada Başını Yıkamak

Rüyada başını yıkamak, rüya sahibinin işlerinin bir anda bozulmasına, borçlanmaya maddi olarak çıkmaza girmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin müsrif davranış ve tutumları yüzünden mal ve mülk kaybı yaşayacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak, farklı şekillerde yorumlanmakla beraber, kişi eyer kendini çok sıcak suyla yıkanıyor görürse sıkıntı ve stres yaşamaya işaret eder. Görülen rüyada normal bir sıcaklıkta ise hayra ve berekete delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.