Rüyada “ Yılan Boğmak ” Görmek

Yılan Boğmak
Rüyada yılan boğmak, rüya sahibinin çevresinde olan ve kötülük yapmaya çalışan düşmanlarının olduğuna ama emellerine ulaşamayacaklarına delalettir.

Rüyada yılan boğmak, rüya sahibinin çevresinde olan ve kötülük yapmaya çalışan düşmanlarının olduğuna ama emellerine ulaşamayacaklarına delalettir. Bu rüyayı görenlerin çeşitli kötülüklere maruz kalacağına fakat ters tepip düşmanların zarar göreceğine işarettir. Rüyada yılan boğmak, kişinin çevresinde bulunan ve zarar vermek isteyenlerin çok sıkıntılar çekeceğine ailevi sorunlar yaşayıp yerle yeksan olacağına yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin düşmanlarını etkisi altına alıp onları saf dışı bırakacağı olarak da tabir edilmiştir. Rüyada yılan boğduğunu görmek, rüya sahibine zarar vermek isteyenlerin bütün tuzaklarının boşa olacağına ve geri tepeceğine yorulur. Bu rüyayı görenler için hayra alamet olup düşmanlarınca ulaşılmaz olacağına delalet eder. Rüyada yılan boğmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Boğmak Diyanet 

Rüyada yılan boğmak diyanet yorumuna göre; rüya sahibinin yapmış olduğu iyilik ve hayırların karşılığını göreceğine ve düşmanların zararından korunacağına işarettir. Bu rüyayı görenlerin başına gelebilecek musibetlerin Allah’ın izni ve inayetiyle saf dışı kalacağına delalettir.

Rüyada Yılan Boğması

Rüyada yılan boğması, rüya sahibinin çevresinde bulunan bir kişiden zarar ve ziyana uğratılmaya delalettir. Bu rüyayı görenlerin hoşlanılmayan bir kişi tarafından yıpratılacağına işarettir. Rüyada yılanın boğduğunu görmek, rüya sahibi için şer kabul edilmiş olup bilinmeyen bir düşmandan sıkıntı göreceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Yılan Boğazını Sıkmak

Rüyada yılan boğazı sıkmak, rüyayı görenin düşmanlarına karşı üstün geleceğine ve onları yeneceğine delalettir. Bu rüyayı görenlerin güç ve kudret sahibi olup ona zarar vermek isteyenlerin birlikteliklerinin yok olacağına işarettir. Rüyada yılan boğazı sıktığını görmek, ulaşılmaz olmaya ve maddi açıdan düşmanlara büyük zarar vermek olarak tabir edilir. Bu rüya kişinin maddi olarak çok rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada Yılanın Boğazını Sıkmak

Rüyada yılanın boğazını sıkmak, rüya sahibinin iş ortamında onu bitirme çabası içersinde olanların olduğuna fakat planlarının alt üst olmasına delalettir. Bu rüyayı görenlerin iş hayatında saf dışı edilmek istendiğine ama izlenilen yolla düşmanların emellerinin boşa olacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Boğmaya Çalışmak

Rüyada yılan boğmaya çalışmak, rüyayı görenin zor ve sıkıntılı bir döneme gireceğine bu olaydan çabaları sayesinde en az zararla kurtulacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya iş hayatında atılan yanlış bir adımın kişiyi iflasın eşiğine getireceğine yorumlanır.

Rüyada Yılanı Boğmaya Çalışmak

Rüyada yılanı boğmaya çalışmak, rüya sahibinin aile yaşamında zor günler geçireceğine ve yakın bir akrabadan gelecek zarara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aile birlik ve dirliğine zarar vermek isteyenlerin olduğuna ve bunlarla girişilen mücadeleye delalet eder.

Rüyada Yılanı Elle Boğmak

Rüyada yılanı elle boğmak, bu rüyayı görenlerin geçmiş yaşamında zarar gördüğü kişilerin karşısına güçlü ve zarar verilemeyecek biri olarak çıkmaya işarettir. Bu rüyayı görenlerin büyük başarılara imza atacağına ve saygı duyulan bir kişilik olmaya delalet eder

Rüyada Yılanı Boğarak Öldürmek

Rüyada yılanı boğarak öldürmek, rüya sahibinin düşmanlarına karşı acımasız olacağına ve onları maddi ve manevi olarak sıkıntıya sokacağına işarettir. Bu rüyayı görenlerin yaşanan bir olay karşısında soğuk kanlılığını yitirerek kendisine ve ona karşı olanlara zarar vermesine yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.