Rüyada “ Yılan ” Görmek


Rüyada yılan görmek, düşman, yaşanacak sıkıntı ve maddi kayıp olarak rivayet edilir. Rüyada yılan görmek birden fazla şekilde tabir edilmiştir. Görmüş olduğunuz rüyada yılanın boyutu ve zararlı oluşu yapılan yorumlara göre farklı tabir kazanır. İslam alimleri rüyada yılan görmeyi rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntıya ve düşmanı olduğuna yorumlamıştır. Rüyada yılan görmek çevrenizde yada ailenizde size düşmanlık eden ve sinsi planlar kuran kişinin varlığından haberdar eder. Bu kişi iş hayatınızda ise sizi işinizden etmek için vardır. Eğer aile içinden ise eşiniz yada aileniz ile aranızdaki muhabbeti ve sevgi bağını fitne ve fesatlıklar yaparak bölmeye çalışır. Rüyada yılan görmek bir çok şekilde yorumlanmıştır. Yazımızın devamında aradığınız rüyayı görebilirsiniz. Rüyada yılan görmek, düşmanınızın büyüklüğü ile ölçülür.

Rüyada Yılan Görmek 

Rüyada yılan görmek islami yorumlarına göre yaşanacak olan sıkıntılara işaret etmektedir. Rüya sahibinin başına gelen sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi kayıplar yaşayacağını gösterir. Rüyada yılan görmek diyanet tabirinde hanenizde ve yaşantınızda sizi takip eden birileri olduğuna işaret etmiştir. Bu kişiler size karşı iyi görünerek ummadığınız bir an içerisinde gerçek yüzünü ortaya koyacaktır. Allah c.c bu rüya ile rüya sahibinin bu sıkıntılara karşı tedbirli ve temkinli olması için uyarmıştır. Rüyada yılan görmek ne demek, düşmana ve kaybedeceğiniz mevki mertebe olarak tabir edilir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, düşmanınızın kudretine göre yorumlanmıştır.Rüyada büyük yılan gören kişi büyük bir zarara uğrayarak gaflete ve sıkıntıya düşecektir.Rüyada büyük yılan öldürdüğünü görmek ise kudretli düşmanına karşı galip geleceğinize tabir edilir.Rüyada görülen bu yılan genel manada bakılır ise kişinin maddi kazancında gözü olan düşman olarak bilinir.

Rüyada İri Yılan Görmek

Rüyada iri yılan görmek, rüya sahibine karşı zalimlik edecek ve büyük kayba uğratacak dost görülen düşmana yorumlanır. Bu kişi sizin aile içinden birisi olarak görülür ve büyük bir derecede yaşatacağı sıkıntıların olacağını gösterir.  Bu rüyayı gören kişinin düşmanı hem maddi bakımdan aynı zamanda çevre bakımından kalabalık olduğunu yorumlanır.

Rüyada Büyük Su Yılanı Görmek

Rüyada büyük su yılanı görmek düşmanınızın yanında yardım eden ve sizi gözetleyen birilerinin olduğuna işaret etmiştir.Rüya sahibine zarar verecek olan kişinin yanlız olmadı ve yardım aldığını gösterir.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek, sinsi ve uzun yıllardır plan yapan bir düşmana yorumlanır.Rüyada boğa yılanı görmek ailenize geçmişten gelen bir kişinin zarar vereceğine tabir edilmiştir.Bu rüyayı gören kişinin hasmı çok olur ve bu düşmanlık geçmişten dayalı olarak sürdürülür.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada uçan yılan görmek, düşmanlarınıza karşı zafer ile döneceğinize yorumlanmıştır. Rüyada uçan yılan İslam alimlerine göre kazanılmış olan bir zaferin yakın bir zaman içerisinde haberinin geleceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Yılanla Boğuşmak

Rüyada yılanla boğuşmak, sevmediğiniz bir kimse tarafından istenmeyen suçlamalara maruz Kalacağınıza yorumlanır.İnsanların sizden soğumasına sebep vereceğine, yanlış kurduğunuz arkadaşlıklardan dolayı başınızın dertlerden ve belalardan kurtulmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yılanı Başının Üstünde Görmek

Rüyada yılanı başının üstünde görmek, olumsuz olarak bilinen bu rüya kişinin devlet erkanında sözü geçen yetkili bir kimse tarafından maddi ve manevi destek göreceğine yorumlanır.Rüya sahibinin karşısına çıkacak bir çok zorlukların üstesinden geleceğine, inancına yönelik bağlılığın her geçen gün artacağını gösterir.

Rüyada Büyük Siyah Yılan Görmek

Rüyada büyük siyah yılan görmek, uzaktan biri tarafından takip edildiğimize yorumlanır.Rüyada siyah yılan öldürmek ise sizi takip eden düşmanlarınıza karşı zafer ile döneceğinize tabir edilir.Rüyada görülen yılanın siyah olması düşmanın sinsi planlar yaparak size yaklaşmaya çalıştığını gösterir.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada yılan yakaladığını görmek düşmanınızı elinizde tuttuğunuza yorumlanır.Rüya sahibi görmüş olduğu bu rüyada emniyet içerisindeki düşmanı tarafından mal sahibi olacağını gösterir.Size zarar vermek isteyenlerin size muhtaç olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılanın ısırması, parasal kayıplar yaşayacağınıza yorumlanır.Çevrenizde dost görülen kişilerin aslında düşmanınız olduğunu fark edeceksiniz.Rüyada yılan ısırması yaşanacak olan kayıplara işaret eder.Rüyada yılan ısırdığını görmek hesapsız harcamalar ve gereksiz hayallerin peşinde koşacağımız anlamına gelir.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılan sokması, yaşanacak olan maddi zarar olarak tabir edilir.Görmüş olduğunuz bu rüyada çevrenizdeki kişilerin zararına maruz kalarak kısa süreliğine yaşanacak maddi kayıp olarak tabir edilmiştir.Bu tarz rüya gören kişi çevresindeki yakın arkadaşlarına karşı dikkatli davranması gerekir.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, devlet kapısında olmasını istediğiniz bir işin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır.Görülen bu rüya aynı zamanda devlete mensubu birinden gelecek zarara tabir edilir.Rüyada küçük yılan öldürmek ise küçük bir düşmanınıza karşı alacağınız zafere delalet eder.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, maddi olarak zarar veremeyen yalnız dostlarınıza karşı sizi küçük düşürmeye çalışan düşmana yorumlanır. Rüyada beyaz yılan görmek size kesinlikle saygı ve muhabbet beslemeyen bir kişiden alacağınız zarar olarak bilinir.Rüyada beyaz yılan öldürmek dedikoduların uzak duracağınıza ve saygınlık kazanacağınızı gösterir.

Rüyada Yılanın Boğduğunu Görmek

Rüyada yılanın boğduğunu görmek; rüyada boynunda yılan olduğunu ve bunu keserek üç parça ettiğini gören kimse, eşini boşar. Aynı zaman da düşmanlığa, kötülüğe sebep verecek olayların ortasında kalmaya tabir edilir.Rüyada yılanın boğduğunu görmek yakın zaman da alacağınız haberler karşısında zor duruma düşeceğinize işaret edilir.

Rüyada Yılanın Zehirlediğini Görmek

Rüyada yılanın zehirlediğini görmek, size maddi olarak zarar veremeyen düşmanlarınız arkanızdan dedikodu yaparak zarar vermeye çalışacağına yorumlanır.Rüyada yılan zehirlemesi ise sinsi bir şekilde kendini göstermeyen bir düşman tarafından yaşanacak zarara yorumlanır.

Rüyada Sivri Dişli Yılan Görmek

Rüyada sivri dişli yılan görmek, düşmanınızın kudreti ve vereceği zarar göre yorum taşır.Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde parasal sıkıntısı olmayan bir kişiden zarar göreceğine tabir edilir. Rüyada sivri dişli yılan görmek yaşanacak olan mal kaybına ve maddi, manevi zarara delalet eder.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek,hileli bir düşmana ve bu kişiden gelecek olan zarar yorumlanır.Görülen bu rüya düşmanınızın kadın olduğu ve dedikodu yaparak çevrenizdeki kişilere karşı sizi itibarsız bırakmaya çalıştığını gösterir.Rüyada büyük su yılanı görmek ise fesat olan düşmanınızın sizi de etki altına aldığına yorumlanır.

Rüyada Yılan Beslediğini Görmek

Rüyada yılan beslediğini görmek, size düşmanlık eden kişi ile kan bağınız olduğunu gösterir.Rüyada zararsız yılan beslemek, kısa bir süre içerisinde elinize geçecek olan ganimete yorumlanır. Rüyada yılan beslediğini görmek akrabalarınızdan gelecek zarar ve düşmanlığa yorumlanır.

Rüyada Yılan Çekmek

Rüyada yılanı çekmek düşmanınıza ait olan bir mala el koyacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda düşmana karşı galip geleceğinize işaret eder. Rüyada yılan tutmak ile aynı manada olan bu rüya maddi kayıplar yaşamayı beklerken bir anda zengin olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Evine Yılan Girdiğini Görmek

Rüyada evine yılan girdiğini görmek, bir takım yalanlara maruz kalıp hane içinde yaşanacak tartışmalara ve huzursuzluklara tabir edilir. Aynı zamanda haneye dışarıdan katılacak olan birinden gelecek olan zarara işaret eder.

Rüyada Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada yılan görmek islami yorumu, rüyada görülen yılan düşmana, dedikoduya, maddi kayba ve yaşanacak olan zor günlere işaret eder.İslam alimleri rüyada görülen yılanı şu şekilde yorumlamıştır. Kirman i yorumu, rüyada yılan görmek İslami yorumuna göre rüyanın şekline göre yorum alır. Genel manada yılan çevrenizdeki düşmana ve vereceği zarara işaret eder. Rüyada yılan görmek diyanet yorumu için tıklayın.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü görmek yaşayacağınız sıkıntılı bir olaydan zarar görmeden kurtulacağımıza yorumlanır. Aynı zamanda düşmanlarınıza karşı galip geleceğine tabir edilir. Rüyada yılan öldürmek, vereceğiniz mücadeleye ve mücadelede zafer ile döneceğinizi işaret eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, diğer yılan sembollerine göre daha anlamlı ve kötülüğü simgeleyen rüya olup kişinin düşmanlarının ne derece güçlü ve kötü niyetli olduğunu, kişiyi her anlamda sıkıntıya sokarak kişinin hayatını yaşanmaz hale sokup onu mutsuzluğa boğacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, dini inançlarınızı etkileyecek olaylar yaşanacağına tabir edilir.Aynı zamanda bu rüya yorumunda haram ile kazançlar elde edileceği de görülür. Rüyada yeşil yılan görmek inançsız bir kişi ile tanışarak o kişinin yolunda gidip yaşanacak sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, manevi yaşamdan uzak durup şeytanın yaverliğini yapmaya ve haram kazançlar elde etme çabasına düşeceğinize yorumlanır.Çevrenizdeki kişilere zarar vererek olumsuz bir kişi görüntüsü yaşatacağınıza da tabir edilmiştir.

Rüyada Yılan Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek, düşmana karşı mutlak bir zafer kazanmaya işaret edilir. Rüyasında ağzına yılan girdiğini gören kişi düşmanının kahrı perişan eder, bu kişiye karşı üstünlük kurar.

Rüyada Evcil Yılan Görmek

Rüyada evcil yılan görmek, rüyada görülen ev yılanı, komşu diğer bir tabirde ise sahra yılanı ise yol kesicidir. Rüyada evci yılan görmek islami yorumu ise sizi takip eden sinsi bir düşmana işaret eder.Aynı zamanda bu kişi size komşuluk eden biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Vücudunda Yılan Çıktığını Görmek

Rüyada vücudunda yılan çıktığını görmek, bir kimse, rüyasında; ağzından, burnundan, sırtından bir yılan çıktığını görürse; o kimsenin bir çocuğu dünyaya gelir. Rüyasında, bir yılanı; kulağından, kamından, ön veya arkasından çıktığını gören kimse, günahkar olur.

Rüyada Yılan Tutmak

Rüyada yılan tutmak, rüyada yılan tutmak kötü kimselerle geçinmeyi, husumet ve düşmanlığı gizli tutarak, düşmanı idare etmeyi ifade eder.Görmüş olduğunuz u rüyada düşmanınızın her hareketini takip ederek onu elinizde yöneteceğinize tabir edilir.

Rüyada Yılanlarla Büyü Yapmak

Rüyada yılanlarla büyü yapmak, rüyasında yılanlara afsun okuyan (büyü yapan) kimseyi görmek, bir yalancıyı ifade eder. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda iftiraya maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Satan Birini Görmek

Rüyada yılan satan birini görmek, bir yılancının yanında yılanlar varsa ve rüyayı gören de hasta ise, bu; onun ömrünün uzun olmasını ya da rüyayı görenin kötü bir sanattan iyi bir sanata geçmesini ifade eder.

Rüyada Yılan Tutan Birini Görmek

Rüyada yılan tutan birini görmek, birisinin peşinden gidip, onu iğne, kılıç ve bıçak gibi şeylerle dürten bir sanatkarı ifade eder.Görmüş olduğunuz bu rüya düşmanınızın şekli ve görüntüsü olarak bilinir.

Rüyada Bedeninde Yılan Görmek

Rüyada bedeninde yılan görmek, yakın bir akrabanızdan zarar görmeye, sevdikleriniz insanların size vereceği zarara, yılanın bedeninizden çıkması, kurtuluşa ermeye, hoş muhabbete yorumlanır.

Rüyada Ağzından Yılan Çıktığını Görmek

Rüyada ağızdan yılan çıktığını görmek, kötülükleri boşaltmaya, özgürlüğe kavuşmaya, sevdiklerinizle hoş muhabbete, aldığınız kararlarda sevdiklerinizi mutlu kılmaya delalet edilir.

Rüyada Boğazdan Yılan Çıkması

Rüyada boğazdan yılan çıkması, rüyayı gören kimseler için kötü haber almaya, sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, huzursuz olacağınız ortamlara girerek neşen izin yok olmasına işaret edilir.

Rüyada Kulağından Yılan Çıkması

Rüyada kulağından yılan çıkması, hane içinde sevdiğiniz bir kimse tarafından zarar görerek, kişiye karşı güveninizin yok olacağına yorumlanır.Rüyada kulağından yılan çıktığını görmek, attığınız adımlarda pişmanlık dolu hatalara yer vererek elinizdeki bir çok değeri kaybedeceğinizi işaret edilir.

Rüyada Koynundan Yılan Çıkması
Rüyada koynundan yılan çıkması, hane içi soğuk savaşların yaşanmasına, sebepsiz tartışmaların ortasında kalmaya, bencil davranışlarınız sebebiyle her zaman için mutsuz olmaya delalet edilir.

Rüyada Yılan Görmek Psikolojik Anlamı
Rüyada yılan görmek psikolojik anlamı, birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren yılan rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Yılan sembolü içeren tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.