Rüyada “ Yılan Isırması ” Görmek

Yılan Isırması
Rüyada yılan görmek neye delalet eder. Rüyada yılan ısırması görmek İslami anlamı nedir? Rüyada yılan öldürmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Yılan Isırması Görmek

Rüyada yılan ısırdığını görmek; ilerleyen zamanlarda maddi ve manevi zararlar yaşayacağınıza ve bu sıkıntıların çevrenizdeki dostlarınızdan geleceğine yorumlanır.Çevrenizde size karşı dost görünerek iş hayatınızda başarısız olmanızı ve kariyerinizi kaybetmenize isteyen düşmanlara delalet eder.Bazı rüya alimlerine göre de bu rüya savurganlık olarak bilinir.Yani rüyada yılan ısırması gereksiz yere yapacağınız alışverişleriniz de ilerleyen zamanlarınızda sizi maddi zorluklara ve sıkıntılara sokacağına da tabir edilmiştir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek; çevrenizde ve iş hayatınızda sizlere düşmanlık eden ve sizi çekemeyenlerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek; size ve ailenize zarar vermek isteyen düşmanlarınızın olduğu ve bunlarında güzlü olduklarına yorumlanır.Boğa yılanı gücü temsil eder.

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek; düşmanlarınızın karanlık düşünceler içinde olduğu ve sinsi planlar yaparak size zarar vereceğine tabir edilir.

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek

Rüyada zehirsiz yılan görmek; hakkınızda kötü düşünen ve dedi kodu yaparak size zarar vermek isteyen kişilerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek;  size muhabbeti ve saygısı olmaya fakat zarar vermekten de çekinen bir düşmana yorumlanır.Bu düşman sadece laftan ibaret olup sizi gördüğü vakit hakkınızda dedikodu yaparak zarar vermek istediğine yorumlanır.

Rüyada Yılanla Boğuştuğunu Görmek

Rüyada yılanla boğuştuğunu görmek; düşmanınızla karşı karşıya geleceğinize ve bu yüzleşmede alacağınız netice rüyanızın sonunda olandır.

Rüyada Ağzına Yılan Girmesi

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek; fitne ve fesatlık ederek hakkınızda kötü söylemlerde bulunan düşmanların size ettikleri kelam ile zarar verdiklerine yorumlanır.

Rüyada Koynundan Yılan Görmek

Rüyada koynunda yılan görmek; düşmanlarınızın uzağınızda olmadığına yorumlanır bu rüyada ailenize yada iş yerinizdeki dostlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek; ailenizde geçinemediğimiz kişilerin size zarar vermek istediğine ve kovuculuk yaparak aile içinde muhabbeti bozacağına yorumlanır.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada çok yılan görmek yada rüyada birden fazla yılan görmek; düşmanlarınızın birden fazla olduğu fakat bunların size zarar veremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Etrafınızda Yılanlar Görmek

Rüyada etrafınızda yılan görmek ve rüyada etrafınızı yılanların sardığını görmek akrabalarınızın yada yakın dostlarınızın size düşmanlık ettiğine yorumlanır.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek; gösterişli bir yaşantınızın olduğu ve aşk hayatınızın da çok iyi ve şaşaalı olduğuna yorumlanır.Bu rüya kişinin öz güveni ve bakımlı lığı ile bilinir.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek; sürekli çevrenizde size ve ailenize dedi kodu ve iftira atarak zarar veren bir düşmanınızın olduğuna yorumlanır.

Rüyada Yastığında Yılan Görmek

Rüyada yastığında yılan görmek; aile içi tartışmalar olacağına ve bu tartışmaların aile dışındaki kişilere de yayılacağına yorumlanır.Genelde evli olan çiftlerin eşleri ile arasındaki tartışmaya yorumlanır.

Rüyada Yatağında Yılan Görmek

Rüyada yatağında yılan görmek; eşiniz ile tartışacağımıza ve bu tartışmaların hane içinde soğukluk verdiği gibi aynı zamanda duruma dahil olmayan kişilerinde yapılan dedikodu ve söylemler ile öğrenip hakkında yapılacak olan dedikodulara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.