Rüyada “ Yılan Öldürmek ” Görmek

Yılan Öldürmek
Rüyada yılan öldürmek rüya sahibinin başına gelecek bir beladan bertaraf olduğunu yorumlanır.Yani düşmanlarına galip geleceğine tabir edilir

Rüyada Yılan Öldürmek; Rüyada yılan öldürdüğünü görmek rüya sahibinin başına gelecek bir beladan bertaraf olduğunu yorumlanır.Yani düşmanlarına galip geleceğine tabir edilir.Rüyada yılan öldürmek düşmanlarınızın varlığına da işaret eder.

Rüyada Yılan Görmek; Rüyada yılan görmek düşmana yorumlanır.İslami rüya tabirlerin de rüyada yılan görmek çevrenizde size dost görünüp düşman olan yakınlarınızın olduğuna delalet ettiği açıklanmıştır.

Rüyada Sarı Yılan Görmek; Rüyada sarı yılan görmek düşmanınızın büyüklüğü ile ölçülür.Bu rüyayı gören kişinin düşmanı hem maddi bakımdan aynı zamanda çevre bakımından kalabalık olduğunu yorumlanır.

Rüyada Yılan Sokması; Rüyada yılan soktuğunu görmek rüya sahibinin düşmanlarından zarar gördüğüne yorumlanır.Bu rüyada yılanın soktuğunu görmek yani rüyada yılan ısırması düşmanınızın güçlü biri olmadığı fakat çevreye sizin hakkınızda yaptığı söyleşiler ile size zarar veren biri olduğuna tabir edilir.

Rüyada Zehirli Yılan Görmek; Rüyada zehirli yılan görmek düşmanlarınızın etkili biri olduğuna işaret eder.Rüyada zehirli yılan görmek rüya sahibinin düşmanının güçlü olduğu ve maddi manevi zarar vermek istediğine tabir edilir.

Rüyada Zehirli Yılan Sokması; Rüyada zehirli yılan soktuğunu görmek düşmanlarınızın size zarar verdiğine tabir edilir.Rüyada zehirli yılan sokması yada rüyada zehirli yılan ısırması çevrenizde olan düşmanlarınızın varlığı ve bu düşmanların size karşı fitne ve fesatlık yaparak hakkınızda dedikodu yaydığına da yorumlanır.

Rüyada Zehirsiz Yılan Sokması; Rüyada zehirsiz yılan görmek rüya sahibinin çevresinde kendisine zarar veremeyecek kadar güçsüz mecalsiz düşmanı olduğuna tabir edilir.Rüyada zehirsiz yılan maddi ve manevi zarar veremeyecek düşmana yorumlanır.

Rüyada Yavru Yılan Görmek; Rüyada yavru yılan görmek güçsüz bir düşmana yorumlanır.Bu düşmanın size zarar veremediği ve bu denen ile sürekli düşmanlık güttüğüne yorumlanır.

Rüyada Su Yılanı Görmek; Rüyada su yılanı görmek yakın bir zamanda maddi ve manevi gücü olan biri ile arkadaşlık kuracağınıza yorumlanır.

Rüyada Büyük Yılan Görmek; Rüyada büyük yılan görmek düşmanınızın sizden büyük ve kudretli olduğuna yorumlanır.

Rüyada İki Başlı Yılan Görmek; Rüyada iki başlı yılan görmek farklı düşmanlarınızın olduğuna fakat ikisinin de amacının aynı olduğu size zarar vermek istediği ve bu kişilerin iki ayrı koldan saldırarak zarar vereceğine tabir edilir.

Rüyada Evde Yılan Görmek; Rüyada evde yılan görmek rüya sahibinin ailesinin içinde yani evinde yaşayan düşmanına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.