Rüyada “ Yılan Yumurtası ” Görmek

Yılan Yumurtası
Rüyada yılan yumurtası görmek neye delalet eder. Rüyada yılan yumurtası görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada yılan yumurtası görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyada yılan yumurtası görmek; rüya sahibinin gelecekte çok varlıklı biri olacağına ve hayattaki tüm hedeflerine ulaşacağına yorulur. Rüyasında yılan yumurtası   gören kişi, ileride ununu eleyip, eleğini asma zamanı geldiğinde, hiçbir şey düşünmeden, bacaklarını uzatıp, tüm sorunlardan arınmış ve rahat edeceği bir hayata kavuşmuş olmak için şimdiden bunun alt yapısını oluşturuyor demektir. Rüyada yılan yumurtası görmek, bazen de kötü niyetli kimselere, zor duruma düşmeye, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, elinizdeki mal varlığını kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Yılan Yumurtası Yemek Görmek

Rüyada yılan yumurtası yediğini görmek; rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu durumdan kurtularak kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine, yaptığı işlerde dikkatli ve duyarlı davranarak  karşısına çıkan her türlü engele karşı dikkatli ve duyarlı davranması gerektiğine, iş hayatında kesinlikle duygulara yer vermeyip aklın ve mantığı çerçevesinde hareket etmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada yılan yumurtası yediğini görmek, aynı zaman da kişinin azmi ve kararlılığı sayesinde bir çok zorlukların üstesinden gelerek zorluklarla mücadele edeceğine, eline geçen fırsat kapılarını değerlendirerek kariyer hayatında yükselişe ereceğine işaret edilir.

Rüyada Yılan Yumurtası Kırmak Görmek

Rüyada yılan yumurtası kırdığını görmek; rüyayı gören kimsenin hanesine fitne fesatlık katan aile içinde huzurun bozulmasına sebep olan insanların varlığına işaret ederken bu rüya aynı zaman da kişinin başına gelecek olan kötülüklere, hayatını zora sokmaya, maddi kayıplara, elindeki mal varlığını kaybetmeye işaret eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek; İslami rüya tabirlerinde Çoğunlukla iki farklı ve karşıt imgeyi de içinde barındırdığı düşünülen yılan, bu nedenle, iki farklı doğrultuda değerlendirilir. Bunlardan biri, yıkımın ve kötülüğün; diğeri de, yaşamın ve yenilenmenin, gençleşmenin simgesi olduğu doğrultusundadır. İçgüdüsel doğamızı, dolayısıyla da sahip olduğumuz potansiyel enerjiyi simgeler. Dolayısıyla, rüyada görülen yılanın olumlu ya da olumsuz işaret olarak değerlendirilmesi, bütünüyle bizim kendi gücümüzü denetim altına alma yeteneğimize bağlıdır.

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek; mevcut durumdan bir üst kademeye yükselmek, mutluluk, huzurun artması ve evlenip hayırlı bir izdivaç gerçekleştirmek manalarına gelmektedir. Rüyada büyük yumurta görmek, yaptığınız bir yatırımın meyvesini fazlasıyla alacağınız ve bu yolla kazancınızı daha da artıracağınız manasına gelmektedir. Bol kısmete ve kazanca işarettir. Rüyada yumurta kırıldığını görmek, kişinin yalnızlığının işaretidir. Son günlerde kendisiyle baş başa kalan kişi, ufak bir testten geçiyordur. Bunu atlatmak için, kendisini hobilerine verecek olan kişi, zamanı iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.