Rüyada “ Yılbaşı ” Görmek

Yılbaşı
Rüyada yılbaşı görmek rüya sahibinin hayatının her gününün ayrı bir güzellikte geçeceği, mutluluğunun daim olacağı, gönlünün hoş kalacağı ve keyfinin de hiç bitmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Yılbaşı Görmek; Rüyada yılbaşı görmek rüya sahibinin hayatının her gününün ayrı bir güzellikte geçeceği, mutluluğunun daim olacağı, gönlünün hoş kalacağı ve keyfinin de hiç bitmeyeceği anlamına gelir. Hayırlarla yorulan mutlu bir rüya olup kişiye her bakımdan esenlik ve huzur getirir.Diyanet rüya tabirlerine göre  Bu rüya, kişinin muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına ve onunla doyumsuz, bitmeyecek ve gıpta edilecek saadet yaşayacağına  maddi ve manevi dünyasının güzelleşeceğine alamet edilir. Rüyada yılbaşı çekiliş görmek, şansın yaver gideceğine, beklenti içerinde olduğunuz olayların lehinize sonuçlanmasına yorulur. Bazen de bu rüya gerçek anlamına yakın bir şekilde yorumlanmış olup, şans oyunlarına yönelmeye, bunlara zaman ayırmaya tabir edilir. Rüyada yılbaşı görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilir, konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere gönderebilirsiniz.

Rüyada Yılbaşı Kutlamak; Rüyada yılbaşı kutlamak rüya sahibinde yeni bir hayat ve yeni bir iş olarak yorumlanır. Kişi, bugüne kadar biriktirdiği parasını kar zararı hesabı yaptıktan sonra kendisine hayır getireceğine inandığı bir işe yatıracak ve Allah’ın izniyle bu işten umduğunu bulacak demektir.Bu rüya kişide yeni bir hayatın habercisi olarak görülür. Cafer-i Sadık şöyle buyuruyor  rüyada yılbaşı kutlamak dinimizce kabul görülmeyen günah sayılan alametlere yönelerek kişinin iradesine yenik düşmesi olarak yorumlanır. Şeklinde ifade etmiştir.

Rüyada Yılbaşı Ağacı Görmek; Rüyada yılbaşı ağacı görmek  Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına yorumlanır. Aynı zaman da Rüyada yılbaşı ağacı görmek, dertleri bir kenara atmaya, hafiflemeye, huzur bulmaya, güzel günlere kavuşmaya delalet edilir.

Rüyada Yılbaşı Ağacı Süslemek; Rüyada yılbaşı ağacı süslemek rüya sahibinin yüzünü güldürecek onu mutlu edecek güzel olayların yaşanacağına işarettir.Aynı zaman da bu rüya  umutlarının gerçekleşeceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine,kişinin  aldığı kararların ve attığı adımların kendisine hayır getireceğine tabir edilir.Her bakımdan hayra yorulan bir rüya şeklidir kişide bolluk ve bereketin hayrın ve kısmetin getiricisi olarak bilinir.

Rüyada Noel Baba Görmek; Rüyada Noel baba görmek rüya sahibinin kendisine Allah verdikçe çevresindekilere dağıtacak kadar güzel gönüllü olduğuna ve herkesi mutlu etme niyeti taşıdığına işaret eder. Rüya sahibinin komşusu açken kendisi tok yatmayan kimse olduğu şeklinde tabir edilir.Noel baba görmek aynı zaman da geçmişten beri var olan özel bir günün simgesi olarak bilinen çocukları hediyeler vererek sevindiren rengarenk süslü geyikleri ile çocukların rüyalarına giren soyut gerçeği olmayan bir hayal kahramanıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.