escort alanya

Rüyada “ Yıldırım Düşmesi ” Görmek

Yıldırım Düşmesi
Rüyada yıldırım düşmesi görmek, kişi için pek hayırlı görülmeyen bu rüya, uğursuzluk yaşamaya, bela ve musibetler ile uğraşmaya işaret eder.

Rüyada yıldırım düşmesi görmek, kişi için pek hayırlı görülmeyen bu rüya, uğursuzluk yaşamaya, bela ve musibetler ile uğraşmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin üzücü bir takım olaylar yaşamasına, iş ve hane yaşamının olumsuz şekilde etkilenmesine delalet eder. Rüyada yıldırım düşmesi görmek, rüya sahibinin yada akraba çevresinden birinin afet yada talihsizlikler yaşamasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin hastalıklarla uğraşmasına, başının belaya girmesi olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada yıldırım düşmesi, hayra alamaet olmayıp, türlü sıkıntılar çekmeye yorulan bu rüya kişi için uyarıcı niteliğinde olup olaylara karşı önlem alması gerektiğine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin aile içersinde huzursuzluk yaşayacağı dedikodular yaşamasına yorumlanmıştır. Rüyada yıldırım düşmesi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yıdırım Düşmesi Görmek Nedir

Rüyada yıldırım düşmesi görmek, kişinin dedikodu veya iftiraya uğramasına, zor bir dönem yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin üst üste sorunlar yaşamasına, üzücü olaylar yaşayıp sağlık sorunları yaşamasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşadıkları bölgede kıtlık yaşanacağı olarak da tabir edilmiştir. Rüyada yıldırım düşüp zarar vermediğini gören biri, yaşayacağı büyük bir felaketten kıl payı kurtulmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Eve Yıldırım Düşmesi 

Rüyada eve yıldırım düşmesi, rüya sahibi için üzücü olayların başlangıcı olarak tabir edilmiştir. Kişi kendi evine yıldırım düştüğünü görür ise, eşi ile yaşayacağı sorunların büyümesine kavga ve kırgınlıkların olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin maddi olarak sıkıntıda olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Denize Yıldırım Düşmesi

Rüyada denize yıldırım düşmesi, rüya sahibinin yapmış olduğu müsrif davranışların ve gereksiz harcamaların kişiyi zor duruma düşürmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hatalarından ders çıkararak gereksiz harcamalarını kesmesine, bozulan işlerini tekrar yoluna koymak için uğraş vermesine delalet eder.

Rüyada Ağaca Yıldırım Düşmesi

Rüyada ağaca yıldırım düşmesi, hane içersinde sevilip sayılan bir aile büyüğünün hastalığına, üzücü haberini almaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin uzun süredir sağlık sorunları yaşayan yaşlı bir akrabasının vefatı olarak da yorumlayan alimlerimiz olmuştur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.