escort alanya

Rüyada “ Yıldırım ” Görmek

Yıldırım
Rüyada yıldırım görmek, alimler tarfından pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin uğursuzluk yaşamasına, bela ve musibetlere işaret eder.

Rüyada yıldırım görmek, alimler tarfından pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin uğursuzluk yaşamasına, bela ve musibetlere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ani bir şekilde iş ve sosyal yaşamının sekteye uğramasına sorunların yaşanmasına delalet eder. Rüyada yıldırım görmek, kişinin pişmanlıklar yaşamasına, ruhen daralıp bunalmasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin üzücü olaylar yaşamasına, aileden birinin rahatsızlanıp sağlık sorunları yaşamasına tabir edilmiştir. Rüyada yıldırım görmek, kişinin yaşadığı ortamda yalan ve iftiraya uğramasına, kötü söz duymaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin haset duysusunda art niyetli insanların kötülüklerine maruz kalmasına yorumlanmıştır. Rüyada yıldırım görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yıldırım Görmek Ne Demek

Rüyada yldırım görmek, günah işlemeye, geçmişte yaşanmışlıklardan pişmanlıklar yaşamaya yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin ani gelişen olumsuzluklar yüzünden ne yapacağını bilemez bir hale gelmesine, işin içinden çıkamadığına yorulur. Görülen bu rüya umutların son bulmasına, kişinin üst üste gelen musibetlerden bunalmasına yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşadığı korkulardan emin olamamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Yıldırım Çaktığını Görmek

Rüyada yıldırım çaktığını görmek, görülenin aksine çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin yaşadığı çile ve üzücü olayların son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sıkıntılarının son bulmasına, işlerin yoluna girmesine elinin maddi anlamda rahatlamasına delalet eder.

Rüyada Yıldırım Düşmesi

Rüyada yıldırım düşmesi, rüya sahibine karşı dost görünüp arkasından iş çeviren kişilerin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiler yüzünden hep sorunlar yaşamasına, nedenini anlamadığı bir şekilde engeller ile karşılaşmasına yorulur. Kişi için uyarı niteliğinde bir rüya olup çevresine karşı uyanık olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Başına Yıldırım Düştüğünü Görmek

Rüyada başına yıldırım düştüğünü görmek, kişinin çevresindeki art niyetli insanların varlığını anlayıp uzaklaştırmasına, fitne fesattan uzak durmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin uzun süredir kafasını meşgul eden bir sorundan kurtulmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Yıldırımdan Kaçmak

Rüyada yıldırımdan kaçmak, kişinin sahip olduğu zenginliği başa kakmasına, mal mülk ile kibirlenmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin para canlısı olmasına bu yüzden çevresinin kişiden uzaklaşacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Eve Yıldırım Düşmesi

Rüyada eve yıldırım düşmesi, kişinin hanesi içinde yaşanacak sorunlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hane yaşantısının bozulacağına, eşi ile kavga ve kırgınlıklar yaşamasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.