Rüyada “ Yıldız ” Görmek

Yıldız
Rüyada yıldız görmek yıldız, çevresindeki herkesin yaralarını sarmaya çalışan, acılı kişileri bağrına basan, düşkünlere el uzatan aynı zamanda da çalışkan ve başarılı olan, geçmişinde pek çok zaferler elde etmiş kişiye işarettir.

Rüyada Yıldız Görmek; Rüyada yıldız görmek yıldız, çevresindeki herkesin yaralarını sarmaya çalışan, acılı kişileri bağrına basan, düşkünlere el uzatan aynı zamanda da çalışkan ve başarılı olan, geçmişinde pek çok zaferler elde etmiş, geleceğinde de en az o kadar zafer kazanacak kişiyle tabir edilir. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada yıldız görmek  İmam Cafer Sadık (a.s); Bir yıldızın sizinle konuştuğunu görmek; saygınlık elde edeceğinize işarettir. Allame Meclisi; rüyada yıldız görmek dost, kabile, kardeş ve evlada işarettir. İbn-i Sîrîn; Parlak yıldızlar alimlere yorulur. Kirmani; yıldızların birbirleriyle çarpıştıklarını görmek bulunduğunuz bölgede savaş veya çatışma olacağına Cabir Mağribi; Bir yıldızın hemen yanınıza düştüğünü görmek saygın ve değerli bir evladınız olduğuna işarettir der.

Rüyada Yıldız Topluluğu Görmek; Rüyada yıldız topluluğu görmek sözlerin yerine getirileceğine, getirili uğraşlara, getirili işler gerçekleştireceğine, emniyette yaşamaya, memuriyette mevkiye gelineceğine, mutluluğu bulmaya, isteklerin yerine geleceğine, sağlığa, iyi bir ilişkiye, maddi külfeti olan kişiden kurtulmaya, iyi günlere delalettir.

Rüyada Yıldız Kayması Görmek; Rüyada yıldız kayması görmek kazançlı zamanlara, mutluluğa ermeye, sağlıklı yaşamaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, cömert adama, huzura kavuşmaya, sevinmeye, sosyal yaşamda muvaffakıyete, yeminini yerine getireceğine, malın hayırlı olmasına, arzu edilen kuvvete delalettir. Rüyada yıldız kayması görmek olumsuz yorum olarak parasal sıkıntıya, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceği ne, fukaralığa, ticaret alanında başarısızlığa, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Yıldız Tutmak; Rüyada yıldız tutmak mal varlığına gelecek bolluğa, yüksek şansa, hayali kurulan bir kazanca, alın teriyle kazanılan paraya, hatır sayılır kuvvete, verdiği sözünü yerine getirmeye, hayırlı dosta, üne erişileceği ne, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, mutluluğu bulmaya, beklentilerin hayata geçeceğine delalet eder. Olumsuz anlamda Rüyada yıldız tutmak iyi hali yitirmeye, değer düşmesine, hilekar amire, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceği ne, düşmanlık görmeye delalet eder.

Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak; Rüyada yıldız kayarken dilek tutmak rüya sahibinin olması için ömrünü heba edebileceği ya da canı pahasına savaşacağı bir davayı işaret eder. Bu rüya, kişinin hayatta gerçekleşmesini istediği en büyük arzusuna dikkat çeker. Rüyada yıldız kayarken dilek tutmak  yararlı işler ile meşgul olacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, yüksek ticari kazançlara, dostluklarında muvaffakıyete, getirili işler içinde bulunacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, sevineceğine, ettiği yeminini tutmaya, planların yerine geleceğine, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, emniyette olmaya yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.