Rüyada “ Yıldız Kayarken Dilek Tutmak ” Görmek

Yıldız Kayarken Dilek Tutmak
Rüyada yıldız kayarken dilek tutmak, görülen en olumlu rüyalardan biridir ve sıkıntıların son bulacağının haberini verir.
Etiketler:

Rüyada yıldız kayarken dilek tutmak, görülen en olumlu rüyalardan biridir ve sıkıntıların son bulacağının haberini verir. Uzun zamandan beri kişinin elde etmek istediği bir şeyi elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda dilediği istediği bir duanın kabul olacağını delalet eder. Sosyal yaşamında istediği konuma geleceğine ve sıkıntıların son bulacağına ifade edilir. Ayrıca yıldız görmek, şans ve bereket anlamlarına gelir. Bekar kişiler için kısmetin açılması olarak yorumlanır. Sağlık konusunda ufak tefek sıkıntılarında haberinin verir. Aslında tüm rüyaların içinde size bir haber vardır. Bulunduğunuz duruma göre size mesajlar verir. Bazen ise psikolojiktir. Bilinçaltında kalanları ruh halinize yansıtır. Sosyal yaşam ve özel hayatta başarılı olacağını gösterir. Rüyada gökyüzünde yıldız görmek, kişinin çok iyi niyetli biri olduğuna yorulur. Özellikle çalıştığı ortamda üstün başarılar elde edeceğine alamettir. İş başvurusu yapan kişiler için sonunun hayırlı olduğuna ve güzel bir yaşama tabir edilir.

Rüyada Yıldız Kayarken Dua Etmek

Rüyada yıldız kayarken dua etmek, dua etmenin kötü bir anlamı olmaz. Kişinin Allaha olan saygısını ve sevgisini simgeler. Bazen ise çok arzulanan bir şey için dua etmektir, yıldız kayması bunun gerçekleşeceğini delalet eder. Bazen de pişman olunan bir durum için af dilemek dua etmek, tövbe etmek manasındadır. İş hayatında başarıdır ve kişinin kazanacağı zaferlere tabir edilir. Rüyada yıldız kayarken dua ettiğini görmek, rüya sahibinin iç huzura kavuşması hanesinde berekettir. Bu rüya her anlamıyla güzel yorumları içerir. Rüyanın şekilleri renkleri size mesaj verir. Sarı yıldız her zaman şansın yaver gideceğinin haberini verir.

Rüyada Yıldız Kaydığını Görüp Dilek Tutmak

Rüyada yıldız kaydığını görüp dilek tutmak, hayırdır ve hayırla yorumlanır. Kişinin beklentisi her ne ise yakın zamanda ona geleceğine hatta şansın ayağına geleceğini gösterir.

Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek

Rüyada yıldız kaydığını görmek, yeni bir işe girişmiş biri için yapacağı işlerde büyük sorun yaşaması olarak yorumlanır. Gören kişinin sıkıntılar sonunda feraha ereceğine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.