Rüyada “ Yüksekten Düşmek ” Görmek

Yüksekten Düşmek
Rüyada yüksekten düşmek, farklı şekillerde tabir edilmek ile beraber kişi eyer sık sık bu rüyayı görüyor ise kişinin hayata dair endişelerine ve korkularına işaret eder.

Rüyada yüksekten düşmek, farklı şekillerde tabir edilmek ile beraber kişi eyer sık sık bu rüyayı görüyor ise kişinin hayata dair endişelerine ve korkularına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sıkıntı ve stres içersin de olduklarına delalet eder. Rüyada yüksekten düşmek, bazı alimlere göre kötü bir dönemden geçileceğine maddi ve manevi kayıplar yaşanacağına üzülüp sorun yaşamaya tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş ve özel yaşamında bazı problemlerin olacağına hoş olmaya şeyler yaşamaya rivayet edilmiştir. Rüyada yüksekten düşmek, kişinin yaşamının aynı evrelerde yaşanmasına, monoton ve sıradan bir yaşama yorulur. Bu rüyayı görenlerin bu tek düzelikten sıkılıp hayatına renk katacak işler içersin de olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Yüksekten Düşmek İslami 

Rüyada yüksekten düşmek İslami yorumuna göre, rüya sahibinin kazanma hırsı, azim ve emek harcayarak geldiği noktada kısa süreli sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin manevi değerlere önem vermesi gerektiğine dünya yaşamı ile beraber ahiret yaşamına da hazırlıklı olması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında kısa süreli iniş çıkışlar yaşayabileceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Yüksekten Çukura Düşmek

Rüyada yüksekten çukura düşmek, rüya sahibinin bazı konulara karşı endişe ve korku içesine olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin günlük hayatlarındaki korkularından emin olamamasına, bazı iş görüşmelerinin hüsran ile sonuçlanmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya çok istenilen bir olayda çıkacak engellere yorulur.

Rüyada Yüksekten Kayarak Düşmek

Rüyada yüksekten kayarak düşmek, görülenin aksine bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında mutluluğu yakalayıp rahata ermesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aklına dahi gelmeyen konumlara ulaşmasına, güç kudret sahibi olmasına yorulur.

Rüyada Yüksekten Düşerek Korkmak

Rüyada yüksekten düşerek korkmak, rüya sahibinin adım atacağı bir olayda kararsız kalmasına ve endişelerine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sıkılarak da olsa verdikleri kararın doğru olmasına ve güzellikler yaşamasına ve huzura ermesine delalet eder.

Rüyada Birinin Yüksekten Düşmesini Görmek

Rüyada birinin yüksekten düşmesini görmek, kişinin yaşadığı olumsuz olayların etkisi ile üzülüp dertlenmesini, davranışlarını kontrol edememesine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda yakın bir arkadaşın attığı yanlış adımları görüp uyarmaya delalet eder.

Rüyada Yüksekten Denize Düşmek

Rüyada yüksekten denize düşmek, ani karar vermeye, düşünmeden atılan adıma ve sonu düşünülmeden girişilen işlere işaret eder.

Rüyada Araba İle Yüksekten Düşmek

Rüyada araba ile yüksekten düşmek, istenilen bir olayın gerçekleşmesine, kolay ve zahmetsiz ele geçen dünyalık olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Yüksekten Düşme Tehlikesi Yaşamak

Rüyada yüksekten düşme tehlikesi yaşamak, kişinin iş ve özel yaşamına dair korku ve endişelerinin kişiyi devamlı düşünceler içerisine sokmaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüya yaşanacak olumsuz bir olaydan son anda kurtulmak olarak tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. umut dedi ki:

    rüyada eşim yüksekten düştü fakat düştükten sonra ayağa kalktı tabiri nedir?