escort alanya

Rüyada “ Yumurta Almak ” Görmek

Yumurta Almak
Rüyada yumurta almak, kişi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber rüya sahibinin düşmanlarına üstün gelmesine onlara karşı zafer kazanmaya işaret eder.

Rüyada yumurta almak, kişi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber rüya sahibinin düşmanlarına üstün gelmesine onlara karşı zafer kazanmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresindeki art niyetli insanlara karşı mutlak bir zafer kazanması olatak da tabir edilmiştir. Rüyada yumurta almak, kişinin çektiği sıkıntıların sona gelmesine, gelecekte huzur içersinde olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin iş yaşamında rakiplerine karşı başarılar kazanmasına, ticari hayatta başarılara rivayet edilmiştir. Rüyada yumurta almak, kişinin uğraş ve emek vererek güzel mevkilere gelmesine, maddi ve manevi anlamda feraha ermeye yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hayatındaki olumsuzlukların tek tek sona erip mutluluk yaşayacağına yorumlanmıştır. Rüyada yumurta almak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yumurta Almak Ne Demek

Rüyada yumurta almak, rüya sahibinin geniş rızıklar ile rızıklanmasına, gelecek kaygısı yaşamamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin şans ve talihlerinin açık olmasına, girdiği işlerde alnının akı ile çıkmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin kötülüğünü isteyen art niyetli insanlara karşı galip geleceği olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda atılan akıllıca adımların karşılığını fazlası ile alınacağına yorulur.

Rüyada Yumurta Aldığını Görmek

Rüyada yumurta aldığını görmek, rüya sahibinin güç ve kudrete nail olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamda parmakla gösterilen biri olmasına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinden Yumurta Almak

Rüyada ölmüş birinden yumurta almak, kişinin istek ve hayallerine ulaşacağına fakat bu yolda aceleci olmayıp sabır ve sebat içersinde olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Yumurta Satın Almak

Rüyada yumurta satın almak, rüya sahibinin iş yaşamında karlı işlere yöneleceğine, başarılar kazanıp maddi anlamda mal ve mülk sahibi olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Beyaz Yumurta Almak

Rüyada beyaz yumurta almak, rüya sahibinin temiz kalpli, hayırsever biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin karşılarına çıkacak iyi huylu bir kısmete delalet eder. Evli kimseler için bu rüya hane içersindeki huzura yorulur.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, kişinin yaşamının bir anda güzelleşeceğine işaret eder. Görülen bu rüya zenginleşmeye delalet eder.

Rüyada Çatlak Yumurta Almak

Rüyada çatlak yumurta almak, kişinin beklemediği birinden vefasızlık görmesine işaret eder. Bazı tabircilere göre ise bu rüya yakın bir dosttan görülen zarara delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.