escort alanya

Rüyada “ Yumurta Sarısı ” Görmek

Yumurta Sarısı
Rüyada yumurta sarısı görmek, rüya sahibi için bereketli ve bolluk içersinde bir dönemin yakın olmasına ve kişinin iş yaşamına yorulur.

Rüyada yumurta sarısı görmek, rüya sahibi için bereketli ve bolluk içersinde bir dönemin yakın olmasına ve kişinin iş yaşamına yorulur. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamlarında istedikleri makam ve mevkiye sahip olacaklarına, kazancın giderek artacağına işaret eder. Rüyada yumurta sarısı görmek, kişinin akıllıca ve düşünerek yapmış olduğu yatırımların karşılığını fazlası ile almasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin geleceğini garanti altına alması olarak da tabir edilmiştir. Rüyada yumurta sarısı görmek, kişinin girişimlerinin her zaman yerinde olacağına, girdiği her isten alnının akı ile çıkacağına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya uzun ve bereketli bir ömre sahip olmaya, mutlu ve huzur içersinde bir ömür sürmeye yorumlanmıştır. Rüyada yumurta sarısı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek Nedir

Rüyada yumurta sarısı görmek, farklı şekillerde yorumlanmış olup, rüyasaında yumurta sarılarını topladığını görür ise kişi zenginleşip, elinin bollaşmasına işaret eder. Rüya sahibi eğer rüyasında büyük yumurta sarıları görür ise, fazla emek harcamadan sahip olunacak mal ve mülke delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kısmetlerinin açılacağına, kişinin yaşadıkları ile olgun bir kişiliğe sahip olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Yumurta Sarısı Yemek

Rüyada yumurta sarısı yemek, rüya sahibinin ticari yaşamı ile ilgili olup, kişinin zamanında yapmış olduğu yatırımların meyvesini almaya başlayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin giderek iş yaşamında büyümesi olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Pişmiş Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada pişmiş yumurta sarısı görmek, kişinin iş ve özel yaşamında mutluluğa nail olmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin emek ve çaba göstererek iş yaşamında başarılara imza atıp rahat bir gelecek kurmasına işaret eder.

Rüyada Çift Yumurta Sarısı Yemek

Rüyada çift yumurta sarısı yemek, kişinin iş ve soyal yaşamda statü atlamasına, kariyer yapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticaret erbabı, danışılan biri olmasına delalet eder.

Rüyada Yumurta Sarısını İçmek

Rüyada yumurta sarısını içmek, rüya sahibinin azimli ve hırslı çalışması sayesinde isteklerine tek tek ulaşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aranılan bir kişi olmasına yorulur.

Rüyada Yumurta Aramak

Rüyada yumurta aramak, rüya sahibinin uzun süreli yanlızlığının son bulmasına, gönlünün sahibini bulmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin arzularına ulaşması olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.