Rüyada “ Yurt ” Görmek

Yurt
Rüyada yurt görmek hayırlı bir rüya olup günahlardan arınmaya yorumlanır. Rüyada yurda gitmek ya da yurtta olmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Yurt Görmek

Rüyada yurt görmek; rüyada görülen yurt hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kimsenin hayatının güzelleşeceğine, tüm sıkıntılarının son bulacağına , ailesiyle olan sorunlarının son bulup eski mutlu huzurlu günlerine tekrar kavuşacağına işaret eder. Rüyada yurt görmek yada yurtta olmak aynı zaman da kişinin  hayatı boyunca hiçbir önemli sorunu olmayacağına, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Yurda Gitmek

Rüyada yurda gitmek; rüyada yurda gittiğini görmek çok yakın gördüğünüz bir yakınınızı ziyarete gideceğinize yaşlı kimselerin hayır dualarınızı alacağınıza yaptığınız hayırlı işler sayesinde bir çok insanın hayır duasını kazanıp onların gönüllerinde taht kuracağınıza hayatınızın çoğunluklu olan dönemlerinizi ibadetle geçireceğinize işaret eder. Bu rüya aynı zaman da sıkıntı sonrasında kavuştuğu varlığa, başarısızlıktan sonra beklediği galibiyete, zorlukların ardından kavuştuğu beceriye, zorlukla birlikte hak ettiği zenginliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Yurtta Kalmak

Rüyada yurtta kalmak; rüyada yurtta kaldığını görmek iş hayatınızda yaşadığınız iş yoğunluğu sebebiyle ailenizden yuvanızdan uzak yerlerde uzun süre ikametgah edeceğinize, sevdiklerinize karşı özlem güdeceğinize, sizi bekleyen yolunuzu görmek isteyen kişilere yakın zaman da kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada yurtta kaldığını görmek aynı zaman da başarısızlıktan sonra ulaştığı müjdeye, zorlukla hasret duyduğu varlığa, ticari kazancı yüksek işler gerçekleştireceğine, sıcakkanlı genç insana, yardım alarak ulaştığı yüksek mertebeye, başarısızlıktan sonra ulaştığı daha iyi bir hayata delalettir.

Rüyada Yurtta Olmak

Rüyada yurtta olmak; rüyada yurtta olduğunu görmek aile içinde sorunlar yaşayacağınıza bu sorunların ayrılıklara sebep olacağına ve uzun süre ailenizle bir araya gelmeyeceğinize bu sorunların aynı zaman da iş hayatınız da ve sosyal hayatınızda büyük anlamda etki göstereceğine işaret eder. Rüyada yurtta olduğunu görmek bazen de kişinin kazandığı mülke, uğraş vererek hasret duyduğu iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra beklediği toplu paraya, yenilgiden sonra ulaştığı mülke manasına gelir.

Rüyada Yatakhane Görmek

Rüyada yatakhane görmek; hayırlı bir rüya tabiri olmayıp yaşanacak olan sıkıntılara, kişinin zor zamanlar geçirip yalnız kalacağına sevdiklerinden tek tek kopacağına, üzgün, mutsuz bir hal alacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler aynı zaman da iş hayatında ona yakın olmak isteyen kişilere karşı dikkatli davranmalı attığı her adımı yaptığı her işi planlı yapmalı çevresindeki insanlara karşı fazla güvenmemelidir. Rüyada askeri yatakhane görmek; kişinin erkesi kendine imrendirecek işler yapacağına, karşısına çıkan, moralini ve motivasyonunu düşürmek için çabalayan kişilere de paye vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada Çocuk Yurdu Görmek

Rüyada çocuk yurdu görmek; rüya sahibinin kötü niyetli olmayan şen şakrak bir yapıya sahip her şeyi kafasına takmayan küçük çocuklarla şaka yapmayı seven gittiği her yerde yaptığı şakalarla kendini sevdiren bir yapıya sahip olan kişilere tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da hiçbir zaman iyi niyetlerini, temiz ve saf duygularını da kaybetmeyen güzel temiz huylu insanlara yorumlanır.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüyada öğrenci yurdu görmek; rüya sahibinin okumaya çok hevesli bir yapıya sahip olacağına hayatının her anının okumak ya da bir şeyler yapmak için adayacağına, okumaya hevesli maddi sıkıntıları olan birden fazla öğrenciye sahip çıkacağına yorumlanır. Rüyada görülen öğrenci yurdu çoğu zaman da uğraşarak elde ettiği feraha, verdiği uğraşların sonunda istediği müjdeye, yardım alarak kavuştuğu onura, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi gelişmelere, cefa çekerek kavuştuğu hünere işaret eder.

Rüyada Devlet Yurdu Görmek

Rüyada devlet yurdu görmek; rüyayı gören kimsenin okumak, yüksek mertebelere ermek, mevki ve makam sahibi olmak için büyük çaba harcayacağına çalışmaları sonucu güzel bir makamda masa başına geçeceğine işaret eder.

Rüyada Yetiştirme Yurdu Görmek

Rüyada yetiştirme yurdu görmek; rüya sahibinin hikmet sahibi olacağına ve hidayete ereceğine yorulur. Rüyasında yetiştirme yurdu gören kimsenin iyi niyetli yardımsever bir kişiliğe sahip olup kendini manevi hayatın varlığına adayıp bu dünyanın sadece gelip geçici bir heves olduğuna inanıp kendini Allah yoluna adadığına işaret eder. Rüyasında yetiştirme yurdu gören kişi Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kimsesizler Yurdu Görmek

Rüyada kimsesizler yurdu görmek; rüya sahibinin yardım sever, iyi huylu, cömert kar bir kişiliğe sahip olup pamuk gibi kalbi olduğuna herkese yardım ettiğine, herkes tarafından sevilen biri olduğuna işaret eder. Rüyada kimsesizler yurdu görmek aynı zaman da kişinin deyim yerindeyse pamuk gibi bir kalbi olduğuna, başka canlıların acısını kendi acısı saydığına, onlar adına gözünü bile kırpmadan her türlü fedakarlığı yapabileceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.