Rüyada “ Yürümek ” Görmek

Yürümek
Rüyada yürümek, azim ve kudret sahibi olmakla tabir edilir. Rüyada yürümek kişinin iş hayatında başarılı bir yol çizeceğini işaret eder.

Rüyada Yürümek; Rüyada yürümek, azim ve kudret sahibi olmakla tabir edilir. Rüyada yürümek kişinin iş hayatında başarılı bir yol çizeceğini işaret eder. Rüya sahibi girmiş olduğu yollarda başarıyla hareket eder hem ailesi hemde çevresi tarafından örnek biri olarak gösterilir. Başka bir deyişle de kişinin rüyada yürümesi gündüz yapmış olduğu işlerden dolayı aldığı yorgunluğun uyku sırasında yansımasıdır.

Rüyada Yürüdüğünü Görmek;Rüyada yürüğünü görmek kişinin iş hayatı ve sosyal hayatında başarıyı elde edeceğine maddi olarak ilerleyeceğini ifade eder.Kişi girmiş olduğu işlerde başarılı olarak ilerler. Rüyasında yürüdüğünü gören kişi geçmişine bakmaz  ileriye dönük planlar peşinde hareket eder.

Rüyada Yolda Yürümek; Rüyada yolda yürümek kişinin hak yolundan gitmeye ve dinine sadık kaldığını işaret eder. Kişi  girmiş olduğu bu yolda çıkan engellere karşı baş koyar. Rüyada yürüdüğünü gören kimse kendini Allah yoluna ayırmış manevi hayata yönelmiş kişidir.

Rüyada Yalın Ayak Yürümek; Rüyada yalın ayak  yürümek kişinin tüm hastalıklardan, huzursuzluklardan, korkulardan ve kederlerden kurtulduğunu delalet eder.Kişi geçmişte yaşadığı olumsuz sıkıntılarından kurtulur yeni bir hayata başlangıç yapar.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.