Rüyada “ Yüzük ” Görmek

Yüzük
Kendi kişiliğinizin etkileyici gücünü, yani karizmanızı vurguladığı gibi, evlilik ya da benzeri bir duygusal bağlılığı da simgeler.

Rüyada Yüzük Görmek ;Rüyada görülen yüzük birbiriyle ilişkili olmakla birlikte, iki farklı biçimde yorumlanan bir simgedir. Birincisi, yüzük sizin iç bütünlüğünüzü ve kişiliğinizi simgeler. İkincisiyse, yüzük gördüğünüz rüyalar, hemen her zaman bir ilişkiye dikkatinizi çeker. Eski ve antika bir yüzük, ailenizi ve onlarla olan ilişkilerinize özen göstermenizi vurgularken, bir nikah yüzüğü, duygusal ilişkilerinize dikkat çeker ve romantik ilişki yaşadığınız insana daha çok güven vermeniz gerektiğini anımsatır.

Rüyada Görülen Yüzük ; Kendi kişiliğinizin etkileyici gücünü, yani karizmanızı vurguladığı gibi, evlilik ya da benzeri bir duygusal bağlılığı da simgeler.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek ; Rüyada görülen gümüş yüzük  mala mülke ve servete işarettir.

Rüyada Altın Yüzük Görmek ; Rüyayı gören kadın ise süse ve şehvete erkek için ise fakirliğe maddi sıkıntıya işarettir.

Rüyada Yüzük Taşının Düştüğünü Görmek ; Rüyayı gören kişinin malından bir şey kaybedeceğine yada çocuğunun vefatına yorumlanır.

Rüyada Yüzük Bulmak ; Yüzüğü bulan kişinin bekar ise evleneceğine evli ise çocuk sahibi olacağına işaret.

Rüyada Süslemeli Yüzük Bulmak ; Rüyayı gören kişinin istediği şeylere sahip olacağına işaret.

Rüyada Dar Yüzük Görmek ; Rüyayı gören kişinin zorluğu olan işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Emanet Yüzük Görmek ; Bu rüyayı gören kişi devamı olmayan bir mala sahip olacağına işaret.

Rüyada Yüzüğün Kırıldığını Görmek ; Rüyayı gören kişi evli ise eşinden ayrılacağına işaret evli değil ise uzun süreli olmayan bir birlikteliğe gireceğine işaret.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek ; Rüyayı gören kişinin evlilik babında kısmetinin açılacağına işaret eder.

Dışı kabartılmış ve içi doldurulmuş yüzükler hile ve aldatmaya işarettir. Yahut büyük bir şeyi veya çok menfaati istemeye işarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayıf olan bir kuvvettir.Bir kimse yüzüğünün şiddetlice çıkarıldığını görse o kimsenin devleti yahut yüzüğün nispet edildiği şey ondan gider. Yüzüğünün kaybolduğunu gören kimse malik olduğu şeyde kötü gördüğü bir şey meydana gelir ve ona sabıreder. Rüyada yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işarettir.

 

 

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.